Turniej na maksy

Poniedziałek, 25 września 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 256: M. Kryniewski - Z. Betański, 10.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1247: L. Szkudlarek - E. Czekaj, 21.0, PM 13EW 5 DW HA= 60071.55
1247: L. Szkudlarek - E. Czekaj, 21.0, PM 14EW 5 DN D3+1 42079.89
2248: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 10.0, LB/ZP 15EW 1 SW C9+4 20036.92
2248: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 10.0, LB/ZP 16EW 3 NTS S8= 40068.02
3249: J. Wieczorek - L. Suszka, 14.0, PM 17EW 1 SN HA+3 17068.60
3249: J. Wieczorek - L. Suszka, 14.0, PM 18EW 3 NTE S10+3 49073.97
4250: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 19EW 6 SS D6-1 5085.55
4250: J. Drewing - T. Jakubiak, 9.0, PM 20EW 3 HN S9-1 10062.72
5251: T. Czekała - M. Giełczyński, 2.0, PM 21EW 4 SN H3-1 10065.70
5251: T. Czekała - M. Giełczyński, 2.0, PM 22EW 3 NTW HA+2 66085.26
6237: J. Lech - J. Gnaciński, 9.0, PM 23EW 1 HE C6+2 14082.66
6237: J. Lech - J. Gnaciński, 9.0, PM 24EW 2 NTW S3-2 10097.40
7238: K. Puczyłowski - A. Górski, 3.0, WM/PM 25EW 3 DN C3= 11066.47
7238: K. Puczyłowski - A. Górski, 3.0, WM/PM 26EW 3 NTN HJ+1 6308.91
8239: K. Dubno - M. Wróblewski, 4.5, PM 27EW 3 NTS S6-1 5083.42
8239: K. Dubno - M. Wróblewski, 4.5, PM 28EW 5 C xW H3-2 30010.83
9240: J. Pochroń - M. Kut, 24.0, PM 29EW 1 NTN H4+4 21041.51
9240: J. Pochroń - M. Kut, 24.0, PM 30EW 4 SS CJ-2 10050.00
10241: D. Żabicka - W. Kaliński, 19.0, PM 1EW 2 DN C4+1 11048.26
10241: D. Żabicka - W. Kaliński, 19.0, PM 2EW 4 SS DK+2 68063.66
11242: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 3EW 3 NTE S5+2 66088.66
11242: P. Zamiar - D. Podfigurny, 8.0, PM 4EW 3 SW C3= 14060.17
12243: D. Niewińska - W. Niewiński, 0.0, PM 5EW 3 NTN C3+4 72061.99
12243: D. Niewińska - W. Niewiński, 0.0, PM 6EW 3 DS D3+3 17085.71
13244: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 7EW 4 CE SK+1 15027.06
13244: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 8EW 4 DN S8-2 10067.44
14245: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM 9EW 4 HN DQ+1 45060.17
14245: J. Przybyszewski - K. Czapczyk, 14.0, PM 10EW 2 NTS H6-1 10045.64
15246: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 11EW 4 HS DA-1 5062.43
15246: A. Sękowski - A. Chrenowski, 31.0, PM 12EW 3 NTW HJ-1 5068.50
 +/-
 WYNIK62.64
 MIEJSCE14