Turniej na maksy

Poniedziałek, 25 września 2017

Wyniki z 22 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 186: W. Gąssowski - P. Picheta, 15.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1178: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP EW 4 SN H3+1 45045.95
1178: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP EW 4 SW C3-1 10046.24
1178: S. Błaszczyk - A. Wójcik, 6.0, MP EW 4 SN DA-1 10065.70
2181: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP EW 3 DN D3= 11066.47
2181: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP EW 3 NTN HJ= 60027.59
2181: J. Brózda - J. Gurgul, 9.0, MP EW 2 DN S9+1 11060.12
3180: M. Karpała - P. Kuc-Dzierżawski, 11.0, MP EW 4 SW C4= 62083.72
3180: M. Karpała - P. Kuc-Dzierżawski, 11.0, MP EW 6 NTN CA= 144027.49
3180: M. Karpała - P. Kuc-Dzierżawski, 11.0, MP EW 3 NTS D3+2 46029.47
4172: Z. Gędłek - L. Ochał, 7.5, MP EW 2 HW C4= 11068.60
4172: Z. Gędłek - L. Ochał, 7.5, MP EW 5 DxW H5-2 30014.74
4172: Z. Gędłek - L. Ochał, 7.5, MP EW 3 NTW H3= 40096.53
5175: A. Jurkiewicz - A. Borek, 10.0, MP EW 4 HS C9= 42044.48
5175: A. Jurkiewicz - A. Borek, 10.0, MP EW 3 SS CJ+2 20040.70
5175: A. Jurkiewicz - A. Borek, 10.0, MP EW 6 NTE CQ-2 1008.19
6174: M. Adamczyk - P. Skałacki, 14.0, MP EW 3 NTW HA+2 66085.26
6174: M. Adamczyk - P. Skałacki, 14.0, MP EW 3 NTE S9-4 4004.91
6174: M. Adamczyk - P. Skałacki, 14.0, MP EW 3 HE H9-2 10097.40
7177: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP NS 2 DN C4+1 11051.74
7177: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP NS 6 SS DA= 143084.30
7177: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP NS 6 DE S5-1 10093.31
8176: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP NS 5 CE SK= 60022.94
8176: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP NS 1 NTS HJ= 9071.51
8176: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP NS 3 NTS S2+2 46081.68
9179: G. Latała - P. Stopa, 16.0, MP NS 2 HW S2+2 17053.16
9179: G. Latała - P. Stopa, 16.0, MP NS 3 NTS H6+2 46067.53
9179: G. Latała - P. Stopa, 16.0, MP NS 3 NTE CA-1 5095.35
 +/-
 WYNIK56.86
 MIEJSCE63