Turniej na maksy

Wtorek, 19 września 2017

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 97: M. Niedbach - G. Panek, 5.5, SL, SL/53

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
190: G. Bremr (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL 15NS 4 SE D9-1 5076.79
190: G. Bremr (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL 16NS 2 DW C2= 9058.04
289: E. Król (A) - K. Bero, 0.0, 9NS 4 HN CA-1 5035.71
289: E. Król (A) - K. Bero, 0.0, 10NS 1 HN C2+1 11034.82
388: J. Raev (A) - J. Łobos, 0.0, 13NS 1 NTS DQ+1 12078.57
388: J. Raev (A) - J. Łobos, 0.0, 14NS 3 SS HA+1 1705.36
494: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 11EW 3 SE DA-1 5030.36
494: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 12EW 3 NTN CK-2 20084.53
5103: C. Michalak - Z. Chortyński, 11.0, SL/- 19NS 3 NTS H10+4 52042.86
5103: C. Michalak - Z. Chortyński, 11.0, SL/- 20NS 3 HS CQ-1 10061.61
6101: Ł. Oleś (A) - W. Podworski, 0.0, 23EW 5 D xN HK-3 80095.54
6101: Ł. Oleś (A) - W. Podworski, 0.0, 24EW 3 NTE CK-1 5016.07
787: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 17NS 4 SW CJ-1 5077.68
787: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 18NS 3 NTS H3+1 63066.96
891: A. Wszelaczyńska (A) - J. Wszelaczyński, 0.0, 3EW 2 SW DA= 11067.58
891: A. Wszelaczyńska (A) - J. Wszelaczyński, 0.0, 4EW 3 NTW DJ-1 1008.93
9100: Z. Krzemiński - S. Bujdo, 15.0, SL 7NS 3 NT xE C3-3 800100.00
9100: Z. Krzemiński - S. Bujdo, 15.0, SL 8NS 6 HW SQ= 9807.29
1092: J. Pudlik - M. Nicieja, 14.0, SL 25EW 2 D xE D5-4 11000.00
1092: J. Pudlik - M. Nicieja, 14.0, SL 26EW 4 S xE CK-1 20041.07
11104: P. Korombel - J. Jabłoński, 7.5, SL 21EW 4 SW C7-2 10012.50
11104: P. Korombel - J. Jabłoński, 7.5, SL 22EW TD 50.00
1293: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 5EW 4 HE C8-4 2008.93
1293: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 6EW 3 NTW C4-2 2000.00
13102: S. Bujdo - B. Przybysz, 3.0, SL 1NS 6 CE S8+1 94032.73
13102: S. Bujdo - B. Przybysz, 3.0, SL 2NS 3 NTN S2+1 63096.35
 +/-
 WYNIK45.78
 MIEJSCE92