Turniej na maksy

Wtorek, 19 września 2017

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 96: M. Gogołowicz - R. Łabądź, 2.0, SL/-, SL/53

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
188: J. Raev (A) - J. Łobos, 0.0, NS 4 CN H5-1 10016.96
188: J. Raev (A) - J. Łobos, 0.0, NS 4 HW CQ+1 45061.81
287: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL NS 3 SE DA= 14013.39
287: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL NS PASS 050.00
393: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL EW 2 HN DK+2 17041.96
393: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL EW 2 NTS D6= 12050.00
4103: C. Michalak - Z. Chortyński, 11.0, SL/- NS 1 SW CJ+3 17041.96
4103: C. Michalak - Z. Chortyński, 11.0, SL/- NS 3 NTN S7+1 63066.96
5101: Ł. Oleś (A) - W. Podworski, 0.0, EW 3 DW C6-1 5018.75
5101: Ł. Oleś (A) - W. Podworski, 0.0, EW 4 DS S8-2 10074.98
699: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL NS 4 SE C8-1 5076.79
699: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL NS 2 NTW H3= 12020.54
790: G. Bremr (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL EW 6 CE H4+1 94067.27
790: G. Bremr (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL EW 1 NTS H3= 9050.91
8100: Z. Krzemiński - S. Bujdo, 15.0, SL NS 3 HN C5-3 30014.29
8100: Z. Krzemiński - S. Bujdo, 15.0, SL NS 2 HW SA+2 1706.25
991: A. Wszelaczyńska (A) - J. Wszelaczyński, 0.0, EW 3 HE DQ+2 20017.86
991: A. Wszelaczyńska (A) - J. Wszelaczyński, 0.0, EW 2 SE CK+1 14021.43
10104: P. Korombel - J. Jabłoński, 7.5, SL EW 5 DS SQ+2 44080.36
10104: P. Korombel - J. Jabłoński, 7.5, SL EW 3 DS C2= 11023.21
1192: J. Pudlik - M. Nicieja, 14.0, SL EW 3 DN H6-2 10051.85
1192: J. Pudlik - M. Nicieja, 14.0, SL EW 3 NTW S3= 60047.32
12102: S. Bujdo - B. Przybysz, 3.0, SL NS 6 HN DA-1 5016.96
12102: S. Bujdo - B. Przybysz, 3.0, SL NS 6 H xxN SK-5 28000.00
1389: E. Król (A) - K. Bero, 0.0, NS 1 HE SK+1 11010.71
1389: E. Król (A) - K. Bero, 0.0, NS 2 SS HK+2 1705.36
 +/--0.58
 WYNIK35.88
 MIEJSCE114