Turniej na maksy

Wtorek, 19 września 2017

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 94: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL, SL/53

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
191: A. Wszelaczyńska (A) - J. Wszelaczyński, 0.0, 5EW 3 DS HJ-1 10061.61
191: A. Wszelaczyńska (A) - J. Wszelaczyński, 0.0, 6EW 2 SS CK= 11012.50
2103: C. Michalak - Z. Chortyński, 11.0, SL/- 13NS 2 HE SK-1 10038.39
2103: C. Michalak - Z. Chortyński, 11.0, SL/- 14NS 3 SS HK+1 1705.36
3101: Ł. Oleś (A) - W. Podworski, 0.0, 17EW 3 SW CJ+2 20065.18
3101: Ł. Oleś (A) - W. Podworski, 0.0, 18EW 3 NTS S4+2 66019.64
497: M. Niedbach - G. Panek, 5.5, SL 11NS 3 SE DA-1 5069.64
497: M. Niedbach - G. Panek, 5.5, SL 12NS 3 NTN CK-2 20015.47
588: J. Raev (A) - J. Łobos, 0.0, 23EW 4 HE C9= 62036.61
588: J. Raev (A) - J. Łobos, 0.0, 24EW 7 HW CJ-3 1502.68
6100: Z. Krzemiński - S. Bujdo, 15.0, SL 1NS 5 CE CJ+2 44078.17
6100: Z. Krzemiński - S. Bujdo, 15.0, SL 2NS 1 NT xE DK-2 30070.90
789: E. Król (A) - K. Bero, 0.0, 19EW 5 DS SQ+2 44080.36
789: E. Król (A) - K. Bero, 0.0, 20EW 4 D xS SA-3 80099.11
8104: P. Korombel - J. Jabłoński, 7.5, SL 15EW 4 SE D9-1 5023.21
8104: P. Korombel - J. Jabłoński, 7.5, SL 16EW 3 NTW C2-1 10014.29
990: G. Bremr (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL 25EW 4 HN C7+1 45043.75
990: G. Bremr (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL 26EW 4 S xE HK-1 20041.07
10102: S. Bujdo - B. Przybysz, 3.0, SL 21NS 3 DW C6= 11076.79
10102: S. Bujdo - B. Przybysz, 3.0, SL 22NS 3 NTE C10-4 40093.49
1187: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 9NS 2 HN DK+3 20066.07
1187: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 10NS 2 NTS HQ= 12050.00
1299: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 3NS 3 D xS D6-2 3003.73
1299: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 4NS 3 NTW DJ+1 63016.96
1398: T. Szpak - D. Potuszyński, 5.5, SL 7NS 3 DE S3-3 30086.61
1398: T. Szpak - D. Potuszyński, 5.5, SL 8NS 4 HW SQ+2 48040.00
 +/-
 WYNIK46.60
 MIEJSCE84