Turniej na maksy

Wtorek, 19 września 2017

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 3: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
117: W. Skonieczny - S. Robel, 10.0, DS/KP 17NS 4 SW CJ-1 5077.68
117: W. Skonieczny - S. Robel, 10.0, DS/KP 18NS 5 CS D3+1 62049.11
214: M. Strzelczyk - O. Tokarczuk, 3.5, DS 13NS 1 NTN C2+1 12078.57
214: M. Strzelczyk - O. Tokarczuk, 3.5, DS 14NS 4 SS HA+1 45093.75
48: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 9NS 4 HN SK-2 10014.29
48: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 10NS 1 NT xW S5= 1805.36
56: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 19EW 6 DS SQ+1 94032.14
56: T. Szul-Nowak - R. Nowak, 26.0, DS 20EW 4 SN CK-4 40085.71
62: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 1NS 5 CE H4+2 44078.17
62: A. Litwiński - L. Kostecki, 10.0, DS 2NS 3 NTS C4= 60082.72
74: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 3EW 2 HN CJ-2 10051.85
74: A. Skorupa - K. Bednarek, 14.0, DS 4EW 3 NTW DJ= 60047.32
821: R. Rolka - A. Pliszczyński, 10.0, DS 21EW 5 D xE S6-2 3001.79
821: R. Rolka - A. Pliszczyński, 10.0, DS 22EW 4 D xN S8-1 10074.98
918: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 25NS 6 NTS H10-1 5016.96
918: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 26NS 3 S xE CA= 73013.39
1020: M. Ganicz - R. Księżopolski, 7.0, DS 23EW 4 HE DQ= 62036.61
1020: M. Ganicz - R. Księżopolski, 7.0, DS 24EW 4 HW CJ+2 48054.46
1116: S. Zagórski - J. Piernikowski, 9.5, DS 7NS 3 CN H5= 11048.21
1116: S. Zagórski - J. Piernikowski, 9.5, DS 8NS 4 HW CQ+1 45061.81
1215: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS 15EW 4 SW H8= 42063.39
1215: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS 16EW 2 NTW S3-1 10014.29
1312: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 27EW 3 NTS H8= 40077.14
1312: A. Czajka - K. Obłój, 11.0, DS 28EW 1 NTW H3+1 12078.50
1419: E. Herda - E. Witan, 4.0, -/MA 11NS 1 NTS C5= 9080.36
1419: E. Herda - E. Witan, 4.0, -/MA 12NS PASS 050.00
 +/-
 WYNIK52.64
 MIEJSCE39