Turniej na maksy

Wtorek, 19 września 2017

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 102: S. Bujdo - B. Przybysz, 3.0, SL, SL/53

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
198: T. Szpak - D. Potuszyński, 5.5, SL 3EW 3 DS SA-1 5027.79
198: T. Szpak - D. Potuszyński, 5.5, SL 4EW 3 NTW S3= 60047.32
299: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 5EW 2 HN C5-2 20078.57
299: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 6EW 2 HW C4+2 17093.75
387: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 7EW 2 NTE S9-2 20020.54
387: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 8EW 3 NTE S7-1 505.47
488: J. Raev (A) - J. Łobos, 0.0, 9EW 4 HN CA-1 5064.29
488: J. Raev (A) - J. Łobos, 0.0, 10EW 2 SN C2-1 10084.82
589: E. Król (A) - K. Bero, 0.0, 11EW 3 DN HJ-1 5050.00
589: E. Król (A) - K. Bero, 0.0, 12EW 1 HW D10= 8052.73
690: G. Bremr (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL 13EW 1 SW D3-1 10061.61
690: G. Bremr (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL 14EW 4 SS HA= 42049.11
791: A. Wszelaczyńska (A) - J. Wszelaczyński, 0.0, 15EW 3 NTW H4-1 5023.21
791: A. Wszelaczyńska (A) - J. Wszelaczyński, 0.0, 16EW 2 NTW H3= 12079.46
892: J. Pudlik - M. Nicieja, 14.0, SL 17EW 2 SW CJ+1 14048.21
892: J. Pudlik - M. Nicieja, 14.0, SL 18EW 3 NTS S4+2 66019.64
993: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 19EW 6 DS SQ+1 94032.14
993: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 20EW 3 DS SA-2 20063.39
1094: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 21EW 3 DW C6= 11023.21
1094: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 22EW 3 NTE C10-4 4006.51
1195: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 23EW 4 HE D6-1 1008.04
1195: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 24EW 4 HW CJ+1 45033.93
1296: M. Gogołowicz - R. Łabądź, 2.0, SL/- 25EW 6 HN DA-1 5083.04
1296: M. Gogołowicz - R. Łabądź, 2.0, SL/- 26EW 6 H xxN SK-5 2800100.00
1397: M. Niedbach - G. Panek, 5.5, SL 1EW 6 CE S8+1 94067.27
1397: M. Niedbach - G. Panek, 5.5, SL 2EW 3 NTN S2+1 6303.65
 +/--0.58
 WYNIK46.64
 MIEJSCE83