Turniej na maksy

Wtorek, 19 września 2017

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 100: Z. Krzemiński - S. Bujdo, 15.0, SL, SL/53

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
189: E. Król (A) - K. Bero, 0.0, 17EW 4 SW CJ-1 5022.32
189: E. Król (A) - K. Bero, 0.0, 18EW 5 S xW CK-4 8008.93
290: G. Bremr (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL 19EW 5 S xE CK-3 80053.57
290: G. Bremr (A) - J. Kamiński, 1.0, -/SL 20EW 3 HS C5-3 30078.57
391: A. Wszelaczyńska (A) - J. Wszelaczyński, 0.0, 21EW 3 NTW D4+2 46083.04
391: A. Wszelaczyńska (A) - J. Wszelaczyński, 0.0, 22EW 3 HW DQ-1 10046.30
492: J. Pudlik - M. Nicieja, 14.0, SL 23EW 3 HE D2+2 20017.86
492: J. Pudlik - M. Nicieja, 14.0, SL 24EW 6 HW CJ= 98084.82
593: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 25EW 5 HN S10= 45043.75
593: Z. Rożniatowska - H. Gołębiowska, 5.5, SL 26EW 4 S xE HK-3 8000.00
694: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 1EW 5 CE CJ+2 44021.83
694: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.0, SL 2EW 1 NT xE DK-2 30029.10
795: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 3EW TD 50.00
795: J. Czaja - M. Zych, 4.0, SL/- 4EW 3 NTE H6+2 66097.32
896: M. Gogołowicz - R. Łabądź, 2.0, SL/- 5EW 3 HN C5-3 30085.71
896: M. Gogołowicz - R. Łabądź, 2.0, SL/- 6EW 2 HW SA+2 17093.75
997: M. Niedbach - G. Panek, 5.5, SL 7EW 3 NT xE C3-3 8000.00
997: M. Niedbach - G. Panek, 5.5, SL 8EW 6 HW SQ= 98092.71
1098: T. Szpak - D. Potuszyński, 5.5, SL 9EW 4 H xN CA-1 10085.71
1098: T. Szpak - D. Potuszyński, 5.5, SL 10EW 3 CS HQ= 11065.18
1199: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 11EW 4 CW D3-1 5030.36
1199: T. Parylak - J. Szwajkosz, 8.0, SL 12EW 3 C xN H8-2 50099.98
1287: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 13EW 2 DN H4= 9070.54
1287: J. Lassota - E. Gabryś, 17.0, SL 14EW 3 SS HA+1 17094.64
1388: J. Raev (A) - J. Łobos, 0.0, 15EW 4 SW H6-1 5023.21
1388: J. Raev (A) - J. Łobos, 0.0, 16EW 3 NTW SK= 60098.21
 +/-
 WYNIK56.82
 MIEJSCE16