Turniej na maksy

Wtorek, 19 września 2017

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 10: P. Dobryszycki - F. Zarzecki, 25.0, DS, DS/298

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
121: R. Rolka - A. Pliszczyński, 10.0, DS EW 4 CN SQ-1 10083.04
121: R. Rolka - A. Pliszczyński, 10.0, DS EW 6 HW SQ= 98092.71
218: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP NS 3 SE DA= 14013.39
218: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP NS 1 NTN H8-1 10040.91
320: M. Ganicz - R. Księżopolski, 7.0, DS EW 3 HS C2= 14050.00
320: M. Ganicz - R. Księżopolski, 7.0, DS EW 1 CW D10-2 20013.39
416: S. Zagórski - J. Piernikowski, 9.5, DS NS 5 DE H3-3 15091.96
416: S. Zagórski - J. Piernikowski, 9.5, DS NS 3 DS S8= 11070.36
515: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS EW 6 CE H4+1 94067.27
515: A. Jankowska - M. Pastudzki, 5.5, DS EW 3 NTS C4-2 20091.80
65: K. Krystecki - R. Serafin, 1.0, DS EW 2 HN SA-2 20095.54
65: K. Krystecki - R. Serafin, 1.0, DS EW 4 SS HA= 42049.11
719: E. Herda - E. Witan, 4.0, -/MA NS 4 HN C7+1 45056.25
719: E. Herda - E. Witan, 4.0, -/MA NS 4 S xE HA-2 50089.29
817: W. Skonieczny - S. Robel, 10.0, DS/KP NS 2 DS H9-1 5072.21
817: W. Skonieczny - S. Robel, 10.0, DS/KP NS 3 NTW DJ= 60052.68
97: J. Staniów - M. Grodzki, 10.0, DS NS 3 NTS S8-3 1502.50
97: J. Staniów - M. Grodzki, 10.0, DS NS 3 NTW H3-3 15098.86
111: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 17.0, DS NS 4 HE C9+2 6809.82
111: S. Bałdysz - M. Bałdysz, 17.0, DS NS 6 HW SJ= 98015.18
1213: M. Marcinkowski - J. Marcinkowski, 5.0, DS EW 2 SW H6-1 5048.21
1213: M. Marcinkowski - J. Marcinkowski, 5.0, DS EW 2 SN HJ= 11012.50
139: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS NS 4 SW CA-1 5076.79
139: J. Drozdowski - B. Mazur, 25.0, DS NS 2 HE SJ-1 10085.71
1411: J. Pawlicki - K. Lewandowski, 10.0, DS/WP EW 4 SE HQ-1 5022.32
1411: J. Pawlicki - K. Lewandowski, 10.0, DS/WP EW 3 CS S4+3 17088.39
 +/-
 WYNIK57.32
 MIEJSCE14