Turniej na maksy

Poniedziałek, 18 września 2017

Wyniki z 24 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/244
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
1305Tomasz Wasilewski
Tomasz Buchnajzer
7.0
5.0
WPWP/24471.4940
6316Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WPWP/24464.6038
15336Jerzy Mścisz
Eugeniusz Grzybek
13.0
9.0
WPWP/24461.6733
18318Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Marcin Woźniak
11.0
9.0
WPWP/24461.3832
26326Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
11.0
11.0
WPWP/24459.9729
35303Jerzy Nowak
Janusz Zwierzyński
12.0
11.0
WPWP/24459.0725
38346Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
2.0
2.0
WPWP/244-0.3858.5423
76309Grażyna Busse
Piotr Busse
15.0
19.0
SLWP/24455.528
79338Jerzy Rodziewicz
Krzysztof Krause
5.0
5.0
WPWP/24455.338
83324Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
12.0
WPWP/24454.628
107337Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
4.0
4.0
WPWP/244-0.3853.246
110323Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
2.5
19.0
WPWP/24453.156
119342Piotr Długi
Maciej Kokorniak
2.0
2.0
WPWP/24452.755
124340Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.0
WPWP/24452.705
125343Zbigniew Przybylczak
Andrzej Dymek
4.0
4.0
WPWP/24452.614
126311Paweł Siwak
Wojciech Kaniewski
2.0
4.0
WPWP/24452.524
136333Witold Szczepaniak
Zofia Mikołajczyk
5.0
4.0
WPWP/24451.904
149304Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
2.5
4.0
WPWP/24451.283
154327Andrzej Kucharski
Adam Meller
4.0
5.0
WPWP/24451.052
160325Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Sławomir Piechocki
7.0
9.0
WP
LB
WP/24450.602
164312Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
1.5
WPWP/24450.431
165317Ewa Knapik
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24450.421
177339Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WPWP/24449.71
186330Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
4.0
5.0
WPWP/24449.44
202310Marian Kanikowski
Janusz Kopras
3.0
3.0
WPWP/24448.87
204313Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
2.5
WPWP/24448.76
217332Grzegorz Piątek
Paweł Fiebig
1.0
2.5
WPWP/24448.29
221308Jadwiga Nowak
Stanisław Drzymała
11.0
5.0
WPWP/24448.19
233345Krzysztof Kufel
Jacek Kufel
2.0
3.0
WPWP/24447.62
235334Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
LDWP/24447.42
236328Marek Lewandowicz
Justyna Łaniewska
2.0
2.0
WPWP/24447.37
237335Jarosław Nowak
Janusz Suszczyński
2.0
4.0
WPWP/24447.16
249331Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
0.0
0.0
WPWP/24446.61
263314Olech Bestrzyński
Cezary Serek
13.0
15.0
WPWP/24445.86
282329Leszek Zembrowski
Eugeniusz Dota
4.0
2.5
WPWP/24444.00
296306Krzysztof Galubiński
Marek Janik
1.5
5.0
WPWP/24443.28
297341Włodzimierz Górny
Włodzimierz Jachalski
3.0
3.0
WPWP/24443.18
301315Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
5.0
3.0
WPWP/24443.05
305301Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
4.0
4.0
WPWP/24442.15
312344John Catlow
Małgorzata Augustyn
2.0
2.0
WPWP/24441.46
313321Leszard Żółtek
Tadeusz Dziadykiewicz
1.5
0.5
KP
WP
WP/24441.45
318302Bogna Latowska
Małgorzata Węglewska
2.0
0.5
WPWP/24440.78
328320Lidia Gapińska
Marek Gapiński
1.5
1.5
WPWP/24439.57
338322Hieronim Nowacki
Stefan Masternak
5.0
5.0
WPWP/24438.17
349307Andrzej Richter
Maciej Wybranowski
3.0
4.0
WPWP/24433.94

Statystyka ośrodków...