Turniej na maksy

Poniedziałek, 18 września 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 343: Z. Przybylczak - A. Dymek, 8.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1344: J. Catlow - M. Augustyn, 4.0, WP 23EW 2 HN H6-1 10055.90
1344: J. Catlow - M. Augustyn, 4.0, WP 24EW 2 HE CJ+1 14026.57
2342: P. Długi - M. Kokorniak, 4.0, WP 1EW 6 SE S7-1 5010.42
2342: P. Długi - M. Kokorniak, 4.0, WP 2EW 3 NTE C6-1 5022.02
3321: L. Żółtek - T. Dziadykiewicz, 2.0, KP/WP 5EW 3 SW HK= 14090.83
3321: L. Żółtek - T. Dziadykiewicz, 2.0, KP/WP 6EW 3 CN D8-1 5078.57
4325: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP/LB 9EW 4 SW HQ= 62057.44
4325: E. Rodziewicz-Bielewicz - S. Piechocki, 16.0, WP/LB 10EW 4 HW C7= 62062.20
5323: Z. Szczerkowska - M. Szukała, 21.5, WP 13EW 4 HW S4+2 68079.64
5323: Z. Szczerkowska - M. Szukała, 21.5, WP 14EW 4 SW C5+2 48030.66
6329: L. Zembrowski - E. Dota, 6.5, WP 17EW 3 NTW S10+1 43062.72
6329: L. Zembrowski - E. Dota, 6.5, WP 18EW 4 H xN SJ= 7900.00
7327: A. Kucharski - A. Meller, 9.0, WP 21EW 5 HN C5-1 10067.46
7327: A. Kucharski - A. Meller, 9.0, WP 22EW PASSN = 047.01
8333: W. Szczepaniak - Z. Mikołajczyk, 9.0, WP 25EW 3 SE HA-1 10054.97
8333: W. Szczepaniak - Z. Mikołajczyk, 9.0, WP 26EW 2 S xN C9-2 50099.99
9331: E. Kamińska - R. Wojciechowski, 0.0, WP 3EW 4 SE S8= 62044.67
9331: E. Kamińska - R. Wojciechowski, 0.0, WP 4EW 1 SE HA= 8070.41
10337: H. Duszyński - B. Podgórska, 8.0, WP 7NS 4 SE H7= 62013.91
10337: H. Duszyński - B. Podgórska, 8.0, WP 8NS 4 SS HA-2 10031.95
11335: J. Nowak - J. Suszczyński, 6.0, WP 11NS 7 CS C5= 144075.74
11335: J. Nowak - J. Suszczyński, 6.0, WP 12NS 6 NTN S2= 144097.63
12340: Z. Kaczorowski - W. Witkowski, 4.5, WP 15NS 4 S xN HA-1 20014.88
12340: Z. Kaczorowski - W. Witkowski, 4.5, WP 16NS 2 NTW C5-2 20080.54
13338: J. Rodziewicz - K. Krause, 10.0, WP 19NS 5 H xN SQ-4 8000.89
13338: J. Rodziewicz - K. Krause, 10.0, WP 20NS 3 NTN C5+2 66090.83
 +/-
 WYNIK52.61
 MIEJSCE125