Turniej na maksy

Poniedziałek, 18 września 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 221: B. Deron - W. Stodolnik, 1.0, OP, OP/273

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1218: B. Szagała - J. Szagała, 9.0, OP NS 4 HW S6+1 65055.99
1218: B. Szagała - J. Szagała, 9.0, OP NS 6 SW HJ= 98029.17
1218: B. Szagała - J. Szagała, 9.0, OP NS 4 DE SQ-1 5047.62
3224: P. Sienkiewicz - T. Tapper, 3.0, OP NS 3 HS S2-3 1509.88
3224: P. Sienkiewicz - T. Tapper, 3.0, OP NS 4 SW HQ= 42060.36
3224: P. Sienkiewicz - T. Tapper, 3.0, OP NS 4 DS S10+1 15077.81
4214: M. Kawałko - A. Pluta, 3.0, OP EW PASS 047.01
4214: M. Kawałko - A. Pluta, 3.0, OP EW 2 HN S10= 11036.96
4214: M. Kawałko - A. Pluta, 3.0, OP EW 2 NTW SQ-1 508.14
5220: E. Berkowicz - Z. Berkowicz, 3.0, OP NS 2 HN DA+1 14042.26
5220: E. Berkowicz - Z. Berkowicz, 3.0, OP NS 3 SW D10+2 20014.07
5220: E. Berkowicz - Z. Berkowicz, 3.0, OP NS 5 NT xN SA-5 11000.73
6222: P. Bielecki - A. Spyrka, 9.0, OP EW 6 SE S8-2 1001.49
6222: P. Bielecki - A. Spyrka, 9.0, OP EW 1 HE H8+1 11038.10
6222: P. Bielecki - A. Spyrka, 9.0, OP EW 4 SE C8-2 2005.62
7219: B. Broda - K. Wołynkiewicz, 10.0, OP NS 3 NTW HQ= 60060.95
7219: B. Broda - K. Wołynkiewicz, 10.0, OP NS 3 DS S4= 11026.63
7219: B. Broda - K. Wołynkiewicz, 10.0, OP NS 3 NT xE H2-2 30046.75
8223: J. Mroziak - J. Wyszyński, 6.0, OP EW 4 HW CJ= 62062.20
8223: J. Mroziak - J. Wyszyński, 6.0, OP EW 3 NTS HJ+4 52072.78
8223: J. Mroziak - J. Wyszyński, 6.0, OP EW 6 HS DK= 143026.63
9213: B. Larysz - M. Bąk, 5.5, OP EW 3 HS SA= 14024.54
9213: B. Larysz - M. Bąk, 5.5, OP EW 3 HW D10-2 2008.71
9213: B. Larysz - M. Bąk, 5.5, OP EW 6 H xW SK-4 8000.09
10225: J. Glenz - E. Hamerski, 5.5, OP NS 2 DE HA-1 10034.91
10225: J. Glenz - E. Hamerski, 5.5, OP NS 5 S xW DQ-2 30031.95
10225: J. Glenz - E. Hamerski, 5.5, OP NS 1 SE C10-1 10047.32
 +/-
 WYNIK34.02
 MIEJSCE348