Turniej na maksy

Poniedziałek, 18 września 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 200: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1183: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 19EW 3 NTW H6+3 69083.73
1183: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 20EW 3 NTN C3+1 63021.89
1183: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 21EW 6 HN HA-2 20088.46
2184: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 25EW 3 HN DQ= 14024.54
2184: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 26EW 2 SN C9-1 10048.45
2184: T. Bisping - S. Urbanowski, 12.0, MP 27EW 3 HW S4-1 5063.93
3185: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 4EW 2 CN DA+1 11042.31
3185: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 5EW 5 CxE HA-3 50064.20
3185: M. Szwarc - J. Pasich, 11.0, MP 6EW 2 SE CT-4 4002.98
4177: J. Jeleń - K. Kędziora, 2.0, MP 10EW 4 SE D3= 62062.20
4177: J. Jeleń - K. Kędziora, 2.0, MP 11EW 7 NTN H7= 152010.95
4177: J. Jeleń - K. Kędziora, 2.0, MP 12EW 3 NTN C7+3 69051.78
5178: P. Stopa - H. Jaworowski, 26.0, MP 16EW TD 60.00
5178: P. Stopa - H. Jaworowski, 26.0, MP 17EW 3 NTW HK+1 43062.72
5178: P. Stopa - H. Jaworowski, 26.0, MP 18EW 4 SxW H2-1 10045.56
6179: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 22EW 1 SE HQ+1 11077.84
6179: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 23EW 4 CS SA+1 15018.33
6179: J. Skuciński - P. Skałacki, 12.0, MP 24EW 3 HE CJ+1 17059.68
7180: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP 1NS 4 SW H8+2 48066.96
7180: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP 2NS 4 HE S3-1 5077.98
7180: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP 3NS 3 NTE H6+1 63029.88
8181: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 7NS 3 DE H7+2 15078.99
8181: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 8NS 5 HxE SK-4 80099.41
8181: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP 9NS 5 SW HQ= 65015.48
9182: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 13NS 4 HW S4+2 68020.36
9182: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 14NS 6 SW H7= 98029.17
9182: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 15NS 4 SxN DK-1 20014.88
 +/-
 WYNIK48.99
 MIEJSCE200