Turniej na maksy

Poniedziałek, 18 września 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 181: H. Leskiewicz-Łazarska - M. Praszałowicz, 8.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1198: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP NS 4 HW S6+2 68020.36
1198: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP NS 6 SW HQ= 98029.17
1198: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP NS 3 SN DK-1 10034.82
2199: L. Faber - M. Krasowska, 7.0, MP NS 2 HS DA-1 5044.31
2199: L. Faber - M. Krasowska, 7.0, MP NS 4 SW S8= 42060.36
2199: L. Faber - M. Krasowska, 7.0, MP NS 3 SxW H3= 5308.28
3196: J. Rżewski - H. Święch, 12.0, MP NS 3 NTW H6+4 7202.96
3196: J. Rżewski - H. Święch, 12.0, MP NS 3 NTN C5= 60062.43
3196: J. Rżewski - H. Święch, 12.0, MP NS 5 HN C5-1 10032.54
4197: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP NS 052.99
4197: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP NS 3 CS SA= 11063.04
4197: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP NS 2 HE S6+2 17040.32
5194: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP NS 2 SE CK= 1108.71
5194: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP NS 1 NTE SJ+1 12031.68
5194: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP NS 4 SxS HA-1 10018.66
6202: P. Turczynowicz - E. Cieśla, 3.0, MP NS 4 SE HK+2 48066.96
6202: P. Turczynowicz - E. Cieśla, 3.0, MP NS 1 NTxN HA-2 5000.00
6202: P. Turczynowicz - E. Cieśla, 3.0, MP NS 5 SE D7-1 10085.21
7203: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP EW 2 CN DA+1 11042.31
7203: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP EW 4 HN C6= 62042.90
7203: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP EW 2 CN HK= 9062.20
8200: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP EW 3 DE H7+2 15021.01
8200: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP EW 5 HxE SK-4 8000.59
8200: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP EW 5 SW HQ= 65084.52
9201: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL EW 4 HE DQ-1 10018.75
9201: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL EW 6 CN S7+1 94050.59
9201: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL EW 6 HN DK= 143026.63
 +/-
 WYNIK37.49
 MIEJSCE340