Turniej na maksy

Poniedziałek, 18 września 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 180: J. Barczyk - R. Cieślik, 9.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1199: L. Faber - M. Krasowska, 7.0, MP NS 5 HW C8-2 20094.94
1199: L. Faber - M. Krasowska, 7.0, MP NS 6 NTS C3+1 102067.46
1199: L. Faber - M. Krasowska, 7.0, MP NS 4 HS DK+2 68032.54
2196: J. Rżewski - H. Święch, 12.0, MP NS 4 SE S4+1 65055.99
2196: J. Rżewski - H. Święch, 12.0, MP NS 6 SW HQ= 98029.17
2196: J. Rżewski - H. Święch, 12.0, MP NS 3 DE SQ= 11026.19
3197: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP NS 2 DW H6-2 20080.54
3197: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP NS 4 SW S8= 42060.36
3197: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP NS 3 NTS SK-1 10039.05
4194: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP NS 3 NTE HK+1 63049.70
4194: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP NS 2 SW DT-3 30054.44
4194: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP NS 5 HN C6-1 10032.54
5202: P. Turczynowicz - E. Cieśla, 3.0, MP NS 1 NTW CJ= 9029.94
5202: P. Turczynowicz - E. Cieśla, 3.0, MP NS 3 NTS H3+2 66092.84
5202: P. Turczynowicz - E. Cieśla, 3.0, MP NS 4 HE CJ= 4209.70
6203: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP NS 3 SE D8-1 10045.03
6203: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP NS 1 NTE D7+2 15018.33
6203: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP NS 4 SN H8= 42083.27
7200: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP EW 4 SW H8+2 48033.04
7200: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP EW 4 HE S3-1 5022.02
7200: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP EW 3 NTE H6+1 63070.12
8201: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL EW 4 CN DK-1 10077.51
8201: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL EW 4 HN SA= 62042.90
8201: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL EW 2 HN D5= 11041.96
9198: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP EW 2 SE S6+2 17041.72
9198: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP EW 4 SN HA-1 5051.48
9198: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP EW 3 NTE HQ+1 63073.51
 +/-
 WYNIK50.23
 MIEJSCE168