Turniej na maksy

Poniedziałek, 18 września 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 177: J. Jeleń - K. Kędziora, 2.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1194: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 1NS 6 NTW H8= 9907.14
1194: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 2NS 4 HE DJ-2 10091.67
1194: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 3NS 3 NTW S4+2 6609.76
2202: P. Turczynowicz - E. Cieśla, 3.0, MP 4NS 3 CN DA= 11057.69
2202: P. Turczynowicz - E. Cieśla, 3.0, MP 5NS 5 HN SA-1 10015.38
2202: P. Turczynowicz - E. Cieśla, 3.0, MP 6NS 4 HN C3-2 1008.04
3203: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 7NS 1 SE S6+3 17058.28
3203: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 8NS 5 HxW SK-2 30092.31
3203: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 9NS 5 HxS DQ-3 50061.61
4200: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP 10NS 4 SE D3= 62037.80
4200: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP 11NS 7 NTN H7= 152089.05
4200: T. Rejdych - A. Trygar, 19.0, MP 12NS 3 NTN C7+3 69048.22
5201: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 13NS 3 NTE SQ+2 66039.82
5201: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 14NS 6 NTE HT= 9908.04
5201: W. Klapper - J. Michałek, 42.0, SL 15NS 3 DE HJ-1 5047.62
6198: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP 16NS TD 50.00
6198: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP 17NS 4 HE C6-1 5099.11
6198: A. Grobler - J. Stasica, 18.0, MP 18NS 3 NTN C2-2 20017.16
7199: L. Faber - M. Krasowska, 7.0, MP 19EW 3 NTE H9+1 63050.30
7199: L. Faber - M. Krasowska, 7.0, MP 20EW 2 DS C3= 9083.73
7199: L. Faber - M. Krasowska, 7.0, MP 21EW 5 HxN C2-1 20088.46
8196: J. Rżewski - H. Święch, 12.0, MP 22EW TD 50.00
8196: J. Rżewski - H. Święch, 12.0, MP 23EW 4 CxS S2-1 20075.46
8196: J. Rżewski - H. Święch, 12.0, MP 24NS 2 HE S6+2 17040.32
9197: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 25EW 4 SE D8-2 2006.84
9197: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 26EW 3 NTE SJ-3 3003.12
9197: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 27EW 4 HxW H2-2 30023.30
 +/-
 WYNIK46.68
 MIEJSCE247