Turniej na maksy

Poniedziałek, 18 września 2017

Wyniki z 24 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 162: J. Wątroba - Z. Maj, 0.0, , MP/137

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1153: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 3NS 6 SE D7-2 20094.38
1153: J. Wielgus - R. Mostek, 8.0, MP 4NS 1 NTN D5+1 12077.51
2151: A. Stono - J. Stępień, 15.0, PK/MP 7NS 4 DE CK+1 15078.99
2151: A. Stono - J. Stępień, 15.0, PK/MP 8NS 4 SS HA-1 5048.52
3165: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 15NS 3 DE D5-1 5047.62
3165: K. Jakubas - A. Pietrucha, 10.0, MP 16NS 2 NTN SQ-1 5044.31
4155: M. Jastrząb - A. Kuchta, 4.0, MP 13NS 2 HW S6+4 23080.84
4155: M. Jastrząb - A. Kuchta, 4.0, MP 14NS 6 NTW D5-1 5092.86
5161: S. Piotrowski - L. Gabriel, 7.5, MP 17NS 4 SW D8+1 45017.16
5161: S. Piotrowski - L. Gabriel, 7.5, MP 18NS 3 DS S8+2 15077.81
6163: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP 19EW 3 NTW HQ+3 69083.73
6163: T. Murczek - Z. Szkołut, 16.0, MP 20EW 1 NTS HA+3 18052.37
7168: K. Szkołut - S. Reising, 8.0, MP 25NS 4 HS S6-1 5027.34
7168: K. Szkołut - S. Reising, 8.0, MP 26NS 1 NTE D6= 9061.80
8166: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 1NS 6 SE CA-1 5089.58
8166: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 2NS 3 NTE SJ-1 5077.98
10156: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 21EW 4 H xN HA= 79014.50
10156: B. Micek - M. Surmiak, 12.0, MP 22EW 2 NTW CJ-1 10023.06
11154: W. Guła - M. Rodzaj, 12.0, MP 27EW 3 SN H8= 14044.97
11154: W. Guła - M. Rodzaj, 12.0, MP 28EW 4 HN DA+1 65019.05
12170: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 23EW 3 DE HK+1 13066.45
12170: L. Kozłowski - S. Bentkowski, 3.0, MP 24EW 2 HE CJ+1 14026.57
13158: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP 29EW 3 SW H9+1 17068.48
13158: W. Kotelon - S. Drwal, 5.0, MP 30EW 4 HS S10= 42040.76
14169: P. Markiewicz - S. Prokuszki, 8.0, MP 11NS 5 NTS HJ+2 52027.22
14169: P. Markiewicz - S. Prokuszki, 8.0, MP 12NS 7 HS DK-1 1006.51
15159: M. Kita - M. Grabiec, 12.0, MP 9EW 4 SW HQ= 62057.44
15159: M. Kita - M. Grabiec, 12.0, MP 10EW 4 HW C8= 62062.20
 +/-
 WYNIK53.93
 MIEJSCE97