Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pklpdf
20451Rafał Śmiałek
Marcin Wilczyński
4.0
5.0
MPMP/4062.30621414
21422Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4061.67601410
38444Piotr Stopa
Piotr Radzikowski
13.0
9.0
MPMP/4060.00261342
55457Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
7.0
7.0
MPMP/4059.141278
117447Kazimierz Gałka
Tadeusz Biernat
7.0
12.0
MPMP/4056.521092
123450Reginald Sukiennik
Marek Jaworski
12.0
12.0
MPMP/4056.331074
147428Jerzy Pasich
Mirosław Sady
7.0
12.0
MPMP/4055.631002
149446Janusz Wrześniak
Grzegorz Żyła
3.0
4.0
MPMP/4055.57996
170437Kazimierz Dziadkowiec
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MPMP/4054.86933
176434Jan Skuciński
Zbigniew Przeginiak
5.0
4.0
MPMP/4054.71915
188431Katarzyna Michałek
Barbara Lesiecka
7.0
7.0
SL
MP
MP/4054.48879
222427Małgorzata Praszałowicz
Marzena Kwiecińska-Wilk
5.0
4.0
MPMP/4053.86777
228438Leszek Faber
Marek Dąbek
3.0
2.5
MPMP/4053.68759
281423Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MPMP/4052.36600
310424Przemysław Picheta
Maciej Kędzierski
3.0
2.5
MPMP/4051.81513
327426Ryszard Cieślik
Józef Barczyk
2.5
7.0
MPMP/4051.36462
341449Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
0.0
2.0
MPMP/4051.14420
345440Grzegorz Superson
Waldemar Rybka
11.0
4.0
MPMP/4051.09408
375439Jerzy Michałek
Włodzimierz Wala
21.0
19.0
SL
MP
MP/4050.27353
387425Jerzy Jeleń
Karol Kędziorek
2.0
0.0
MP
MP/4049.96341
389456Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
11.0
0.0
MP
 
MP/4049.92339
410448Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MPMP/4049.52318
414429Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MPMP/4049.46314
415436Andrzej Lubojemski
Edward Warząchowski
13.0
12.0
MPMP/4049.46313
429432Zdzisław Gędłek
Adam Owoc
5.0
2.5
MPMP/4049.15299
484452Jacek Gurgul
Jacek Brózda
5.0
4.0
MPMP/4047.73244
522435Łukasz Baniak
Mateusz Dominik
1.0
1.0
MPMP/4046.50206
529430Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MPMP/4046.37199
537445Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
2.0
MPMP/4046.05191
557454Leszek Ochał
Kazimierz Chłobowski
2.5
11.0
MPMP/4045.33171
566443Janusz Rżewski
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/4044.99162
603453Maria Krasowska
Halina Święch
4.0
7.0
MPMP/4043.47125
622442Stefan Błaszczyk
Andrzej Wójcik
3.0
3.0
MPMP/4042.65106
641433Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4041.5387
675458Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
0.0
0.5
MPMP/4039.1053
681441Colin Haldenby
Maria Haldenby
0.0
0.0
MPMP/4038.5747
689421Grażyna Leskiewicz-Furdzik
Aleksander Wójcik
1.5
5.0
MPMP/4038.2339
703455Andrzej Jeż
Maria Moryto
5.0
4.0
MPMP/4035.8525

Statystyka ośrodków...