Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 666: J. Wędrychowicz - S. Drzymała, 17.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1669: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, LD NS 4 SS S7= 42062.87
1669: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, LD NS 3 DE D5+1 13041.79
1669: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, LD NS 3 NTS SJ= 40042.94
2687: T. Dziadykiewicz - J. Sztuba, 2.0, WP NS 3 HS SJ-1 10064.81
2687: T. Dziadykiewicz - J. Sztuba, 2.0, WP NS 3 NTE SQ+1 43043.09
2687: T. Dziadykiewicz - J. Sztuba, 2.0, WP NS 1 NTN S6+2 15084.26
3684: K. Krause - M. Kokorniak, 7.0, WP NS 4 HS H10= 62069.35
3684: K. Krause - M. Kokorniak, 7.0, WP NS 2 HS D5+1 14067.40
3684: K. Krause - M. Kokorniak, 7.0, WP NS 3 NTE H6-1 10056.03
4686: E. Niewierowski - W. Szczepaniak, 16.0, WP NS 4 SS HQ-1 10033.58
4686: E. Niewierowski - W. Szczepaniak, 16.0, WP NS 2 SS D6-1 5042.54
4686: E. Niewierowski - W. Szczepaniak, 16.0, WP NS 3 CS H8+2 15038.68
5679: P. Tyranowski - P. Surdyk, 6.5, WP NS 4 D xS CJ-2 5005.13
5679: P. Tyranowski - P. Surdyk, 6.5, WP NS 4 HE SA= 42027.65
5679: P. Tyranowski - P. Surdyk, 6.5, WP NS 3 CE S2-1 506.45
6681: M. Małecki - M. Wichtowski, 14.0, WP NS 4 SE SJ+2 68015.54
6681: M. Małecki - M. Wichtowski, 14.0, WP NS 3 HN SA+1 17082.94
6681: M. Małecki - M. Wichtowski, 14.0, WP NS 4 SN H7= 62046.43
7675: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP NS 3 NTN D6-1 5042.52
7675: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP NS 4 HE DQ= 62023.22
7675: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP NS 4 SN HQ+1 65019.36
8677: P. Długi - A. Waligórski, 6.0, WP EW 2 DN C10-1 5027.10
8677: P. Długi - A. Waligórski, 6.0, WP EW 2 SS HA+4 23080.55
8677: P. Długi - A. Waligórski, 6.0, WP EW 3 SN D2= 14078.57
9671: R. Wojciechowski - W. Rakowski, 0.5, WP EW 7 NTE S4= 222085.22
9671: R. Wojciechowski - W. Rakowski, 0.5, WP EW 3 NTN CQ+3 69036.96
9671: R. Wojciechowski - W. Rakowski, 0.5, WP EW 3 HN S8-1 5070.70
10673: K. Galubiński - L. Gapińska, 3.0, WP EW 2 SN D9-1 10055.62
10673: K. Galubiński - L. Gapińska, 3.0, WP EW 2 SN DQ-1 10046.03
10673: K. Galubiński - L. Gapińska, 3.0, WP EW 6 NTS C10-1 5080.23
 +/-
 WYNIK49.25
 MIEJSCE424