Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 61: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS, DS/68

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
162: R. Rosikiewicz - O. Tokarczuk, 2.5, DS 17NS 4 HN = 42094.85
162: R. Rosikiewicz - O. Tokarczuk, 2.5, DS 18NS 4 SN +1 65078.42
255: H. Bednarek - A. Skorupa, 8.0, MA/DS 19EW 2 D xW SA-2 5003.08
255: H. Bednarek - A. Skorupa, 8.0, MA/DS 20EW 1 H xN -3 80098.51
356: J. Kokot - B. Okopiński, 4.0, DS 11EW 2 SS CA+1 14013.73
356: J. Kokot - B. Okopiński, 4.0, DS 12EW 4 S xW = 59099.41
458: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 9EW 3 NTE -3 30010.74
458: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 10EW 5 C xE -2 50030.65
557: P. Litwiński - A. Litwiński, 12.0, DS 13EW 3 HE = 14071.99
557: P. Litwiński - A. Litwiński, 12.0, DS 14EW 4 S xS -4 80098.82
660: K. Kukuła - J. Gładysz, 17.0, DS 25EW 7 DE = 214068.12
660: K. Kukuła - J. Gładysz, 17.0, DS 26EW 4 HN +2 68061.16
754: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 23EW 5 SS +1 68053.22
754: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 24EW 2 SN DK+2 17056.41
847: E. Herda - E. Witan, 4.0, -/MA 15EW 4 HE CK-2 10087.83
847: E. Herda - E. Witan, 4.0, -/MA 16EW 4 SW S2+2 68084.46
953: A. Pliszczyński - R. Księżopolski, 9.0, DS 27NS 3 H xW -2 30094.61
953: A. Pliszczyński - R. Księżopolski, 9.0, DS 28NS 3 SN D9-2 20023.97
1049: S. Bałdysz - P. Ilczuk, 22.0, DS/WP 21NS 5 SS +1 68036.80
1049: S. Bałdysz - P. Ilczuk, 22.0, DS/WP 22NS 4 SS -2 10051.88
1159: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 5NS 5 CW +1 42065.59
1159: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 6NS 3 NTS H5-1 5018.38
1250: M. Preisner - J. Pawlicki, 7.0, LB/DS 1NS 3 NTN +2 46099.11
1250: M. Preisner - J. Pawlicki, 7.0, LB/DS 2EW 1 NTE -1 5023.17
1348: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 29NS 2 SN = 11093.53
1348: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 30NS 6 NTS -1 5019.77
1452: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 3NS 3 NTN +1 43077.35
1452: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 4NS 2 SE HK= 11037.98
1551: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 7NS 6 HS -1 10031.53
1551: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 8NS 3 HS -1 5013.16
 +/-
 WYNIK56.61
 MIEJSCE112