Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 58: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS, DS/68

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
157: P. Litwiński - A. Litwiński, 12.0, DS 11EW 2 DE CW+3 15086.71
157: P. Litwiński - A. Litwiński, 12.0, DS 12EW 4 SW -1 5079.70
247: E. Herda - E. Witan, 4.0, -/MA 3EW 3 NTS S8-1 5089.85
247: E. Herda - E. Witan, 4.0, -/MA 4EW 2 SE HA= 11062.02
352: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 15NS 4 HS CK= 62082.70
352: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 16NS 4 SW C6= 62070.97
461: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS 9NS 3 NTE -3 30089.26
461: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS 10NS 5 C xE -2 50069.35
562: R. Rosikiewicz - O. Tokarczuk, 2.5, DS 23NS 5 S xS = 85064.18
562: R. Rosikiewicz - O. Tokarczuk, 2.5, DS 24NS 2 SN DK+2 17043.59
649: S. Bałdysz - P. Ilczuk, 22.0, DS/WP 19EW 2 NTN = 12019.94
649: S. Bałdysz - P. Ilczuk, 22.0, DS/WP 20EW 3 NTE -1 10022.32
753: A. Pliszczyński - R. Księżopolski, 9.0, DS 17NS 2 SS +1 14079.85
753: A. Pliszczyński - R. Księżopolski, 9.0, DS 18NS 3 SN +2 20021.88
859: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 21NS 4 SS +3 71064.08
859: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 22NS 2 DN -1 5072.90
950: M. Preisner - J. Pawlicki, 7.0, LB/DS 25NS 7 NTE = 222014.78
950: M. Preisner - J. Pawlicki, 7.0, LB/DS 26NS 6 NTS = 144095.94
1048: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 5NS 3 NTE +2 46014.41
1048: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 6NS 3 NTN S6-3 1502.65
1160: K. Kukuła - J. Gładysz, 17.0, DS 7EW 6 NTS -1 10068.47
1160: K. Kukuła - J. Gładysz, 17.0, DS 8EW 4 H xS -1 10094.44
1254: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 29EW 2 SN -1 10046.03
1254: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 30EW 6 NTS -1 5080.23
1351: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 27EW 4 C xE -1 10039.65
1351: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 28EW 2 NTW S4-1 5042.75
1455: H. Bednarek - A. Skorupa, 8.0, MA/DS 1EW 4 SS +1 4507.10
1455: H. Bednarek - A. Skorupa, 8.0, MA/DS 2EW 3 NTE = 40093.99
1556: J. Kokot - B. Okopiński, 4.0, DS 13EW 3 DS -1 10057.33
1556: J. Kokot - B. Okopiński, 4.0, DS 14EW 5 CE -1 504.85
 +/-
 WYNIK56.07
 MIEJSCE134