Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 550: Z. Wiśniewski - S. Wojtyłko, 6.0, ZP, SZ2/910

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1555: C. Jarmuł - D. Piątek, 11.0, ZP 11NS 3 NTW SJ+1 4305.08
1555: C. Jarmuł - D. Piątek, 11.0, ZP 12NS 4 SxW CT= 5900.59
1555: C. Jarmuł - D. Piątek, 11.0, ZP 13NS 4 DS H4-3 3009.53
1555: C. Jarmuł - D. Piątek, 11.0, ZP 14NS 3 CW S7+1 13076.47
1555: C. Jarmuł - D. Piątek, 11.0, ZP 15NS 4 SN HK= 62082.70
2554: J. Damazyn - A. Michalczyk, 3.0, ZP 1EW 4 SS D4-1 5080.92
2554: J. Damazyn - A. Michalczyk, 3.0, ZP 2EW 2 DE HT+2 13058.21
2554: J. Damazyn - A. Michalczyk, 3.0, ZP 3EW 3 NTN D2+1 43022.65
2554: J. Damazyn - A. Michalczyk, 3.0, ZP 4EW 3 HS SJ-1 10035.19
2554: J. Damazyn - A. Michalczyk, 3.0, ZP 5EW 3 NTW H2+2 46085.59
2556: R. Gaca - S. Kulesza, 15.0, ZP 6EW 1 NTN S6= 9057.94
2556: R. Gaca - S. Kulesza, 15.0, ZP 7EW 6 HS C9-1 10068.47
2556: R. Gaca - S. Kulesza, 15.0, ZP 8EW 2 HS D5= 11063.74
2556: R. Gaca - S. Kulesza, 15.0, ZP 9EW 3 NTE SA-4 4003.68
2556: R. Gaca - S. Kulesza, 15.0, ZP 10EW 5 SxS HQ-2 50098.68
2552: S. Grzyb - W. Witkowski, 9.0, ZP 21EW 4 SS DQ+3 71035.92
2552: S. Grzyb - W. Witkowski, 9.0, ZP 22EW 3 SxS CT-2 30085.36
2552: S. Grzyb - W. Witkowski, 9.0, ZP 23EW 5 SxS HA+1 105024.56
2552: S. Grzyb - W. Witkowski, 9.0, ZP 24EW 4 HS DA-1 5090.38
2552: S. Grzyb - W. Witkowski, 9.0, ZP 25EW 6 SxN C2-5 110018.26
3549: L. Buława - S. Pietrzak, 6.0, ZP 26NS 6 HN H2= 143088.26
3549: L. Buława - S. Pietrzak, 6.0, ZP 27NS 3 NTE SA-3 15091.25
3549: L. Buława - S. Pietrzak, 6.0, ZP 28NS 2 HW DA-4 20097.19
3549: L. Buława - S. Pietrzak, 6.0, ZP 29NS 2 SN S3-1 10053.97
3551: F. Albekier - R. Pawłowski, 2.5, ZP 30EW 6 NTS C8-1 5080.23
3551: F. Albekier - R. Pawłowski, 2.5, ZP 31EW 3 SE CJ+1 17063.09
3551: F. Albekier - R. Pawłowski, 2.5, ZP 32EW 5 SxN HA-1 10040.53
3551: F. Albekier - R. Pawłowski, 2.5, ZP 33EW 3 NTS DA-6 30094.46
4553: K. Małolepszy - D. Skowronek, 5.0, ZP 16NS 3 NTE C2+1 63058.36
4553: K. Małolepszy - D. Skowronek, 5.0, ZP 17NS 3 CS SJ= 11062.35
4553: K. Małolepszy - D. Skowronek, 5.0, ZP 18NS 4 SN H3= 62046.43
4553: K. Małolepszy - D. Skowronek, 5.0, ZP 19NS 3 CS S5-1 5042.52
4553: K. Małolepszy - D. Skowronek, 5.0, ZP 20NS 4 HE DQ= 62023.22
 +/-
 WYNIK55.93
 MIEJSCE136