Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 542: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1539: G. Niestój - R. Kowalski, 16.0, SW 19NS 2 NTN H10-2 10016.72
1539: G. Niestój - R. Kowalski, 16.0, SW 20NS 2 D xS S2= 18090.77
1539: G. Niestój - R. Kowalski, 16.0, SW 21NS 6 SS C3+1 146094.13
2538: T. Sobota - A. Więckowski, 9.0, SW 13NS 4 D xS CJ-1 20015.84
2538: T. Sobota - A. Więckowski, 9.0, SW 14NS 2 D xS HA-2 30049.56
2538: T. Sobota - A. Więckowski, 9.0, SW 15NS 4 HS CK= 62082.70
3540: P. Kita - W. Niedolaz, 12.0, SW 10EW 4 SS S10-1 10066.42
3540: P. Kita - W. Niedolaz, 12.0, SW 11EW 2 NT xW S6= 49095.82
3540: P. Kita - W. Niedolaz, 12.0, SW 12EW 3 SW DK= 14085.59
4545: R. Siewior - P. Łysek, 5.0, SW 28EW 2 SN HJ-1 10055.62
4545: R. Siewior - P. Łysek, 5.0, SW 29EW 2 SN DQ-1 10046.03
4545: R. Siewior - P. Łysek, 5.0, SW 30EW 6 NTS SA= 99022.86
5544: L. Adamczyk - M. Śliz, 2.0, SW 16NS 4 SE S2+1 65043.99
5544: L. Adamczyk - M. Śliz, 2.0, SW 17NS 3 NTS DJ= 40090.00
5544: L. Adamczyk - M. Śliz, 2.0, SW 18NS 4 SN D3= 62046.43
6535: P. Waluszewski - M. Terelak, 8.0, SW 25EW 7 NTE D4= 222085.22
6535: P. Waluszewski - M. Terelak, 8.0, SW 26EW 4 HN CQ+1 65082.90
6535: P. Waluszewski - M. Terelak, 8.0, SW 27EW 3 NTW S2-3 1508.75
7547: T. Piasecka - A. Dawiec, 0.0, SW 31NS 3 CN H8+1 13089.27
7547: T. Piasecka - A. Dawiec, 0.0, SW 32NS 5 SN HA-2 10059.47
7547: T. Piasecka - A. Dawiec, 0.0, SW 33NS 3 CN HQ+2 15063.60
8548: Z. Madej - A. Szulborski, 6.0, SW 22EW 4 S xS CA-3 50094.78
8548: Z. Madej - A. Szulborski, 6.0, SW 23EW 4 SS C3+2 68053.22
8548: Z. Madej - A. Szulborski, 6.0, SW 24EW 4 SN D2= 42017.93
9546: K. Gałda - R. Abramovich, 14.0, SW 7NS 6 CS C10-1 10031.53
9546: K. Gałda - R. Abramovich, 14.0, SW 8NS 2 HN CK+1 14067.40
9546: K. Gałda - R. Abramovich, 14.0, SW 9NS 2 NTE SA-2 20077.94
10541: Z. Wciślik - K. Jaszczuk, 2.5, SW 1EW 2 SS C7+2 17061.39
10541: Z. Wciślik - K. Jaszczuk, 2.5, SW 2EW 2 HE C2+1 14081.38
10541: Z. Wciślik - K. Jaszczuk, 2.5, SW 3EW 3 NTS SJ= 40057.06
11543: Z. Borkowski - G. Zakrzewski, 21.0, SW 4NS 2 SE HK= 11037.98
11543: Z. Borkowski - G. Zakrzewski, 21.0, SW 5NS 3 NTE SQ+1 43043.09
11543: Z. Borkowski - G. Zakrzewski, 21.0, SW 6NS 3 NTS HK= 40097.50
 +/-
 WYNIK61.00
 MIEJSCE26