Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 540: P. Kita - W. Niedolaz, 12.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1538: T. Sobota - A. Więckowski, 9.0, SW 4EW 3 H xS S5-1 20097.21
1538: T. Sobota - A. Więckowski, 9.0, SW 5EW 3 NTE D9+1 43056.91
1538: T. Sobota - A. Więckowski, 9.0, SW 6EW 3 NTS C9= 4002.50
2543: Z. Borkowski - G. Zakrzewski, 21.0, SW 22EW 4 SS CA-2 10048.12
2543: Z. Borkowski - G. Zakrzewski, 21.0, SW 23EW 5 S xS HA= 85035.82
2543: Z. Borkowski - G. Zakrzewski, 21.0, SW 24EW 3 SS C5+1 17056.41
3542: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW 10NS 4 SS S10-1 10033.58
3542: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW 11NS 2 NT xW S6= 4904.18
3542: H. Kowalska - A. Majcher, 14.0, SW 12NS 3 SW DK= 14014.41
4544: L. Adamczyk - M. Śliz, 2.0, SW 19EW 1 NTN H4-1 5057.48
4544: L. Adamczyk - M. Śliz, 2.0, SW 20EW 4 HE DQ= 62076.78
4544: L. Adamczyk - M. Śliz, 2.0, SW 21EW 4 SN D6= 62091.20
5547: T. Piasecka - A. Dawiec, 0.0, SW 25NS 5 DE S8+1 62093.91
5547: T. Piasecka - A. Dawiec, 0.0, SW 26NS 4 HN S5+3 71077.25
5547: T. Piasecka - A. Dawiec, 0.0, SW 27NS 3 CE SK-2 10060.35
6548: Z. Madej - A. Szulborski, 6.0, SW 16EW 4 SE HK+2 68084.46
6548: Z. Madej - A. Szulborski, 6.0, SW 17EW 4 S xN D5-2 30098.38
6548: Z. Madej - A. Szulborski, 6.0, SW 18EW 4 SN H5+1 65021.58
7546: K. Gałda - R. Abramovich, 14.0, SW 1NS 4 SS S7-1 5019.08
7546: K. Gałda - R. Abramovich, 14.0, SW 2NS 2 DE H10+2 13041.79
7546: K. Gałda - R. Abramovich, 14.0, SW 3NS 3 NTN D2+1 43077.35
8539: G. Niestój - R. Kowalski, 16.0, SW 28EW 2 SS H5-1 10055.62
8539: G. Niestój - R. Kowalski, 16.0, SW 29EW 2 SN DQ-1 10046.03
8539: G. Niestój - R. Kowalski, 16.0, SW 30EW 6 NTS C8-1 5080.23
9541: Z. Wciślik - K. Jaszczuk, 2.5, SW 31NS 3 CN H8+1 13089.27
9541: Z. Wciślik - K. Jaszczuk, 2.5, SW 32NS 4 SN HA-1 5067.32
9541: Z. Wciślik - K. Jaszczuk, 2.5, SW 33NS 3 NTS DQ-2 10033.35
10537: N. Kuszewski - N. Krzystanek, 14.0, SW 13NS 3 D xS CJ-1 20015.84
10537: N. Kuszewski - N. Krzystanek, 14.0, SW 14NS 3 HE SK+1 17056.03
10537: N. Kuszewski - N. Krzystanek, 14.0, SW 15NS 3 CE S2-1 506.45
11536: A. Knawa - I. Michalski, 20.0, SW 7NS 4 HS SA+1 65090.03
11536: A. Knawa - I. Michalski, 20.0, SW 8NS 1 NTE H6-1 5021.49
11536: A. Knawa - I. Michalski, 20.0, SW 9NS 2 NTE D6+2 18016.77
 +/-
 WYNIK52.34
 MIEJSCE283