Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 536: A. Knawa - I. Michalski, 20.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1547: T. Piasecka - A. Dawiec, 0.0, SW 13NS 1 NTS H4+1 12077.42
1547: T. Piasecka - A. Dawiec, 0.0, SW 14NS 3 HE SA= 14064.71
1547: T. Piasecka - A. Dawiec, 0.0, SW 15NS 1 SN DA+4 20061.58
2548: Z. Madej - A. Szulborski, 6.0, SW 4EW 2 SE HA= 11062.02
2548: Z. Madej - A. Szulborski, 6.0, SW 5EW 3 NTW S4+2 46085.59
2548: Z. Madej - A. Szulborski, 6.0, SW 6EW 1 NTN S6= 9057.94
3546: K. Gałda - R. Abramovich, 14.0, SW 22NS 3 D xN S5-3 5005.22
3546: K. Gałda - R. Abramovich, 14.0, SW 23NS 6 S xS HA= 166096.05
3546: K. Gałda - R. Abramovich, 14.0, SW 24NS 2 SS C5+2 17043.59
4535: P. Waluszewski - M. Terelak, 8.0, SW 16EW 4 SE S2+1 65056.01
4535: P. Waluszewski - M. Terelak, 8.0, SW 17EW 4 CS SJ-1 5065.44
4535: P. Waluszewski - M. Terelak, 8.0, SW 18EW 4 SN D3+1 65021.58
5537: N. Kuszewski - N. Krzystanek, 14.0, SW 19NS 2 NTN H10-3 1503.67
5537: N. Kuszewski - N. Krzystanek, 14.0, SW 20NS 4 HE DQ= 62023.22
5537: N. Kuszewski - N. Krzystanek, 14.0, SW 21NS 6 SN HQ-1 1001.76
6544: L. Adamczyk - M. Śliz, 2.0, SW 1NS 3 NTN C9-1 5019.08
6544: L. Adamczyk - M. Śliz, 2.0, SW 2NS 3 NTE C2-2 10084.60
6544: L. Adamczyk - M. Śliz, 2.0, SW 3NS 3 NTS SJ+1 43077.35
7543: Z. Borkowski - G. Zakrzewski, 21.0, SW 28NS 2 SN HJ-1 10044.38
7543: Z. Borkowski - G. Zakrzewski, 21.0, SW 29NS 2 SN DQ-1 10053.97
7543: Z. Borkowski - G. Zakrzewski, 21.0, SW 30NS 6 NTS C8-2 1002.66
8545: R. Siewior - P. Łysek, 5.0, SW 25EW 7 NTE S8= 222085.22
8545: R. Siewior - P. Łysek, 5.0, SW 26EW 4 HN CQ+2 68061.16
8545: R. Siewior - P. Łysek, 5.0, SW 27EW 3 CE H2-1 5057.00
9539: G. Niestój - R. Kowalski, 16.0, SW 10EW 5 H xE DK-1 20033.14
9539: G. Niestój - R. Kowalski, 16.0, SW 11EW 2 SS CA-1 5057.46
9539: G. Niestój - R. Kowalski, 16.0, SW 12EW 4 SW DA-1 5079.70
10538: T. Sobota - A. Więckowski, 9.0, SW 31NS 4 DW C10-1 5069.53
10538: T. Sobota - A. Więckowski, 9.0, SW 32NS 6 H xE S4-2 50094.91
10538: T. Sobota - A. Więckowski, 9.0, SW 33NS 4 S xN C7= 59098.52
11540: P. Kita - W. Niedolaz, 12.0, SW 7EW 4 HS SA+1 6509.97
11540: P. Kita - W. Niedolaz, 12.0, SW 8EW 1 NTE H6-1 5078.51
11540: P. Kita - W. Niedolaz, 12.0, SW 9EW 2 NTE D6+2 18083.23
 +/-
 WYNIK55.04
 MIEJSCE166