Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 522: A. Kasprzak - M. Samet, 19.5, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1510: A. Górski - K. Puczyłowski, 3.0, PM/WM 28EW 3 HS C2-1 10055.62
1510: A. Górski - K. Puczyłowski, 3.0, PM/WM 29EW 2 SN H2-1 10046.03
1510: A. Górski - K. Puczyłowski, 3.0, PM/WM 30EW 6 CS C2= 92033.48
2511: J. Lech - J. Gnaciński, 9.0, PM 1EW 2 SS C10+2 17061.39
2511: J. Lech - J. Gnaciński, 9.0, PM 2EW 2 DE H10+2 13058.21
2511: J. Lech - J. Gnaciński, 9.0, PM 3EW 3 NTS SJ= 40057.06
3501: K. Dominiak - P. Grabowski, 9.0, PM/PD 7EW 4 HS C9= 62030.65
3501: K. Dominiak - P. Grabowski, 9.0, PM/PD 8EW 1 NTE H6-1 5078.51
3501: K. Dominiak - P. Grabowski, 9.0, PM/PD 9EW 3 SN C5-1 5056.62
4502: A. Malinowski - S. Brzozowski, 12.0, PM 13EW 3 DS H4= 11028.59
4502: A. Malinowski - S. Brzozowski, 12.0, PM 14EW 2 SS HA-2 10010.15
4502: A. Malinowski - S. Brzozowski, 12.0, PM 15EW 4 HN CJ= 62017.30
5503: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 19EW 2 NTN H10-2 10083.28
5503: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 20EW 3 NTE DQ-2 2004.91
5503: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 21EW 4 SS C3+3 71035.92
6504: J. Kobylarski - J. Wieczorek, 14.0, PM 25EW 7 NTE S8= 222085.22
6504: J. Kobylarski - J. Wieczorek, 14.0, PM 26EW 4 HN CQ= 62090.00
6504: J. Kobylarski - J. Wieczorek, 14.0, PM 27EW 3 H xW S2-1 10039.65
7505: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 31EW 3 SW DJ= 14050.60
7505: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 32EW 4 HW CJ+1 65086.45
7505: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 33EW 2 HW D9+1 14084.11
8506: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 4EW 2 SE HA= 11062.02
8506: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 5EW 3 NTW S6+2 46085.59
8506: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 6EW 1 NTN S6= 9057.94
9507: M. Giełczyński - T. Czekała, 2.0, PM 10EW 3 NTS C5-3 30097.36
9507: M. Giełczyński - T. Czekała, 2.0, PM 11NS 4 DE C3-1 5054.78
9507: M. Giełczyński - T. Czekała, 2.0, PM 12NS 3 CS D10+3 17052.94
10508: L. Szkudlarek - D. Milewski, 11.0, PM 16NS 4 SE S2+2 68015.54
10508: L. Szkudlarek - D. Milewski, 11.0, PM 17NS 2 NTS D6= 12072.79
10508: L. Szkudlarek - D. Milewski, 11.0, PM 18NS 4 SN H5= 62046.43
 +/-
 WYNIK54.64
 MIEJSCE180