Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 519: E. Pinkiewicz - J. Lew, 27.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1509: R. Krawczyk - I. Dzikowski, 23.0, PM 25EW 7 NTE D4= 222085.22
1509: R. Krawczyk - I. Dzikowski, 23.0, PM 26EW 3 NTS S10+3 69036.96
1509: R. Krawczyk - I. Dzikowski, 23.0, PM 27EW 2 S xS H7+1 5700.58
2510: A. Górski - K. Puczyłowski, 3.0, PM/WM 31EW 4 SE C2= 42086.85
2510: A. Górski - K. Puczyłowski, 3.0, PM/WM 32EW 6 HE H2-1 10025.23
2510: A. Górski - K. Puczyłowski, 3.0, PM/WM 33EW 3 DW SJ= 11070.91
3511: J. Lech - J. Gnaciński, 9.0, PM 4EW 2 SE HA= 11062.02
3511: J. Lech - J. Gnaciński, 9.0, PM 5EW 3 NTW S6= 40024.12
3511: J. Lech - J. Gnaciński, 9.0, PM 6EW 1 NTN S6= 9057.94
4501: K. Dominiak - P. Grabowski, 9.0, PM/PD 10EW 4 SN D10-1 10066.42
4501: K. Dominiak - P. Grabowski, 9.0, PM/PD 11EW 3 DE SA+1 13083.73
4501: K. Dominiak - P. Grabowski, 9.0, PM/PD 12EW 4 S xW DK-1 10072.65
5502: A. Malinowski - S. Brzozowski, 12.0, PM 16EW 4 SE S2+1 65056.01
5502: A. Malinowski - S. Brzozowski, 12.0, PM 17EW 3 SN D5-1 5065.44
5502: A. Malinowski - S. Brzozowski, 12.0, PM 18EW 4 SN D5+1 65021.58
6503: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 22EW 3 CW HK= 11063.04
6503: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 23EW 2 SS S4+4 23080.55
6503: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 24EW 2 NTN D6-1 5090.38
7504: J. Kobylarski - J. Wieczorek, 14.0, PM 28EW 2 SN D9-2 20076.03
7504: J. Kobylarski - J. Wieczorek, 14.0, PM 29EW 2 SN DQ-2 20090.73
7504: J. Kobylarski - J. Wieczorek, 14.0, PM 30EW 6 NTS H10-1 5080.23
8505: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 1EW 4 SS S9-1 5080.92
8505: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 2EW 3 DE C3+1 13058.21
8505: G. Płocka - M. Ozga, 0.5, PM 3EW 3 NTN S5= 40057.06
9506: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 7EW 6 NTN SQ-4 40097.80
9506: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 8NS 2 HS S8+1 14067.40
9506: J. Kajzer - W. Kasperek, 8.0, PM 9NS 4 S xN HQ-2 30012.06
10507: M. Giełczyński - T. Czekała, 2.0, PM 13NS 2 DS CJ+1 11071.41
10507: M. Giełczyński - T. Czekała, 2.0, PM 14NS 2 SS HK-2 10089.85
10507: M. Giełczyński - T. Czekała, 2.0, PM 15NS 4 SN D5= 62082.70
 +/-
 WYNIK63.80
 MIEJSCE12