Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 51: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS, DS/68

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
152: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 5NS 3 NTW +1 43043.09
152: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 6NS 1 NTN S6+1 12068.38
262: R. Rosikiewicz - O. Tokarczuk, 2.5, DS 9NS 2 SN = 11065.29
262: R. Rosikiewicz - O. Tokarczuk, 2.5, DS 10NS 4 SS -1 10033.58
349: S. Bałdysz - P. Ilczuk, 22.0, DS/WP 13NS 1 NTS = 9056.89
349: S. Bałdysz - P. Ilczuk, 22.0, DS/WP 14NS 4 CW = 13076.47
453: A. Pliszczyński - R. Księżopolski, 9.0, DS 23NS 5 S xS +1 105075.44
453: A. Pliszczyński - R. Księżopolski, 9.0, DS 24NS 2 D xW SA-2 30064.87
556: J. Kokot - B. Okopiński, 4.0, DS 25EW 6 NTW = 144039.13
556: J. Kokot - B. Okopiński, 4.0, DS 26EW 3 NTS +3 69036.96
657: P. Litwiński - A. Litwiński, 12.0, DS 17EW 3 CS = 11037.65
657: P. Litwiński - A. Litwiński, 12.0, DS 18EW 4 SN = 62053.57
750: M. Preisner - J. Pawlicki, 7.0, LB/DS 15EW 3 SS CK+1 17060.26
750: M. Preisner - J. Pawlicki, 7.0, LB/DS 16EW 4 SW D9+2 68084.46
860: K. Kukuła - J. Gładysz, 17.0, DS 19EW 2 NTN -1 5057.48
860: K. Kukuła - J. Gładysz, 17.0, DS 20EW 4 HE = 62076.78
954: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 1EW 3 NTN DQ+1 43017.61
954: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 2EW 4 DE SA= 13058.21
1055: H. Bednarek - A. Skorupa, 8.0, MA/DS 29EW 1 NTW +1 12082.50
1055: H. Bednarek - A. Skorupa, 8.0, MA/DS 30EW 6 CS -3 15099.70
1147: E. Herda - E. Witan, 4.0, -/MA 21EW 4 SS +3 71035.92
1147: E. Herda - E. Witan, 4.0, -/MA 22EW 3 SS -1 5027.10
1259: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 3NS 3 NTS S8= 40042.94
1259: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 4NS 2 SE HK= 11037.98
1358: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 27NS 4 C xE -1 10060.35
1358: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 28NS 2 NTW S4-1 5057.25
1448: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 11NS TD 60.00
1448: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 12NS TD 60.00
1561: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS 7EW 6 HS -1 10068.47
1561: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS 8EW 3 HS -1 5086.84
 +/-
 WYNIK57.51
 MIEJSCE90