Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 50: M. Preisner - J. Pawlicki, 7.0, LB/DS, DS/68

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
149: S. Bałdysz - P. Ilczuk, 22.0, DS/WP 3EW 3 NTS S8-1 5089.85
149: S. Bałdysz - P. Ilczuk, 22.0, DS/WP 4EW 2 SE HA-1 10019.50
256: J. Kokot - B. Okopiński, 4.0, DS 7EW 3 HN +1 17052.64
256: J. Kokot - B. Okopiński, 4.0, DS 8EW 3 HS = 14032.60
357: P. Litwiński - A. Litwiński, 12.0, DS 19EW 1 NTN D6+2 15011.88
357: P. Litwiński - A. Litwiński, 12.0, DS 20EW 4 HE = 62076.78
460: K. Kukuła - J. Gładysz, 17.0, DS 17EW 4 S xN -3 50099.70
460: K. Kukuła - J. Gładysz, 17.0, DS 18EW 4 SN = 62053.57
547: E. Herda - E. Witan, 4.0, -/MA 9EW 3 NTE +1 63097.94
547: E. Herda - E. Witan, 4.0, -/MA 10EW 4 SS -1 10066.42
662: R. Rosikiewicz - O. Tokarczuk, 2.5, DS 21NS 6 SS +1 146094.13
662: R. Rosikiewicz - O. Tokarczuk, 2.5, DS 22NS 2 DN -2 10051.88
751: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 15NS 3 SS CK+1 17039.74
751: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 16NS 4 SW D9+2 68015.54
853: A. Pliszczyński - R. Księżopolski, 9.0, DS 29NS 2 SN -1 10053.97
853: A. Pliszczyński - R. Księżopolski, 9.0, DS 30NS 6 NTS = 99077.14
958: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 25EW 7 NTE = 222085.22
958: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 26EW 6 NTS = 14404.06
1059: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 23NS 5 S xS +1 105075.44
1059: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 24NS 3 NTN DK-1 509.62
1148: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 27NS 2 SS +1 14078.72
1148: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 28NS 2 SN HW-1 10044.38
1261: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS 1EW 3 NTN +2 4600.89
1261: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS 2NS 1 NTE -1 5076.83
1352: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 11NS 2 SS = 11071.34
1352: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 12NS 5 C xS +1 95096.47
1454: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 13EW 3 D xS -2 50094.87
1454: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 14EW 4 HE = 42072.35
1555: H. Bednarek - A. Skorupa, 8.0, MA/DS 5EW 3 NTE +1 43056.91
1555: H. Bednarek - A. Skorupa, 8.0, MA/DS 6EW 3 NTS -1 5081.62
 +/-
 WYNIK59.40
 MIEJSCE49