Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 497: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1493: J. Roźniatowska - S. Chlebuś, 3.5, PK 19EW 3 NTN H4-3 15096.33
1493: J. Roźniatowska - S. Chlebuś, 3.5, PK 20EW 4 HE DQ= 62076.78
1493: J. Roźniatowska - S. Chlebuś, 3.5, PK 21EW 4 SS C3+3 71035.92
2499: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 28EW 3 CW DA-2 10040.24
2499: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 29EW 3 SN DQ-2 20090.73
2499: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 30EW 6 NTS C8-1 5080.23
3494: W. Chodziński - J. Jarząbek, 12.0, PK 4EW 2 SE HK= 11062.02
3494: W. Chodziński - J. Jarząbek, 12.0, PK 5EW 3 NTE SQ+1 43056.91
3494: W. Chodziński - J. Jarząbek, 12.0, PK 6EW 1 NTN S6-1 5081.62
4491: S. Cisek - J. Porada, 9.0, PK 16NS 3 NTE C2+2 66030.65
4491: S. Cisek - J. Porada, 9.0, PK 17NS 3 NTS DJ-2 10017.35
4491: S. Cisek - J. Porada, 9.0, PK 18NS 3 SN H7+1 1709.38
5490: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 31NS 4 CN SK-1 10060.67
5490: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 32NS 5 S xN HA-3 50029.06
5490: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 33NS 5 C xS DK-1 10033.35
6489: J. Worek - J. Wrona, 6.5, PK 13NS 3 DS H4= 11071.41
6489: J. Worek - J. Wrona, 6.5, PK 14NS 3 SS HA-3 15062.94
6489: J. Worek - J. Wrona, 6.5, PK 15NS 2 SN CJ+3 20061.58
7496: P. Zawada - R. Opaliński, 35.0, LB/PK 7EW 5 SN DQ-3 30096.92
7496: P. Zawada - R. Opaliński, 35.0, LB/PK 8EW 4 C xE H6-2 3001.32
7496: P. Zawada - R. Opaliński, 35.0, LB/PK 9EW 3 S xN C5-2 30087.94
8498: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 10NS 4 HE SK= 6200.15
8498: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 11NS 3 SS H2-1 5042.54
8498: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 12NS 4 CS S6+2 17052.94
10492: A. Żarnowski - T. Ukraiński, 24.0, PK 1EW 4 SS S7+1 4507.10
10492: A. Żarnowski - T. Ukraiński, 24.0, PK 2EW 4 DE SA= 13058.21
10492: A. Żarnowski - T. Ukraiński, 24.0, PK 3EW 3 NTS SJ-1 5089.85
11495: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK 22NS 4 S xS CA-2 30014.64
11495: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK 23NS 6 S xS HA= 166096.05
11495: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK 24NS 3 NTN CJ-1 509.62
 +/-
 WYNIK51.82
 MIEJSCE309