Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 492: A. Żarnowski - T. Ukraiński, 24.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1495: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK 31NS 4 SE C7= 42013.15
1495: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK 32NS 4 S xN HK-2 30043.56
1495: K. Grzywacz - T. Przybyło, 12.0, PK 33NS 2 SS DK+4 23077.00
2491: S. Cisek - J. Porada, 9.0, PK 25EW 6 NTE S4+1 147053.19
2491: S. Cisek - J. Porada, 9.0, PK 26EW 6 HN CQ= 143011.74
2491: S. Cisek - J. Porada, 9.0, PK 27EW 1 NTE SK-1 5057.00
3493: J. Roźniatowska - S. Chlebuś, 3.5, PK 28NS 2 SS D3+1 14089.94
3493: J. Roźniatowska - S. Chlebuś, 3.5, PK 29NS 2 SN H7= 11093.53
3493: J. Roźniatowska - S. Chlebuś, 3.5, PK 30NS 6 NTS SA= 99077.14
5498: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 19EW 2 NTN H10-1 5057.48
5498: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 20EW 4 HW SA= 62076.78
5498: T. Szemraj - J. Kadula, 17.0, PK 21EW 6 SN H6-1 10098.24
6490: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 7NS 6 S xN DQ-2 5001.03
6490: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 8NS 3 HN CK= 14067.40
6490: T. Bajorek - D. Kulpiński, 18.0, PK 9NS 4 S xN C5-3 5007.80
7499: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 4EW 2 SE HA= 11062.02
7499: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 5EW 3 NTE SQ+1 43056.91
7499: M. Pietraszek - J. Znamirowski, 33.0, PK 6EW 1 NTN S6= 9057.94
8494: W. Chodziński - J. Jarząbek, 12.0, PK 13EW 2 S xW D8+2 107099.71
8494: W. Chodziński - J. Jarząbek, 12.0, PK 14EW 3 NTW S7-1 504.85
8494: W. Chodziński - J. Jarząbek, 12.0, PK 15EW 3 SN CJ= 14082.11
9489: J. Worek - J. Wrona, 6.5, PK 22EW 2 D xN C10-1 10048.12
9489: J. Worek - J. Wrona, 6.5, PK 23EW 3 S xS HA+3 13309.80
9489: J. Worek - J. Wrona, 6.5, PK 24EW 2 D xW C3-1 10084.11
10497: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 1NS 4 SS S7+1 45092.90
10497: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 2NS 4 DE SA= 13041.79
10497: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 3NS 3 NTS SJ-1 5010.15
11496: P. Zawada - R. Opaliński, 35.0, LB/PK 16NS 4 SE S5+1 65043.99
11496: P. Zawada - R. Opaliński, 35.0, LB/PK 17NS 3 NT xS SJ-1 10017.35
11496: P. Zawada - R. Opaliński, 35.0, LB/PK 18NS 4 SS HK= 62046.43
 +/-
 WYNIK52.77
 MIEJSCE263