Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 49: S. Bałdysz - P. Ilczuk, 22.0, DS/WP, DS/68

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
150: M. Preisner - J. Pawlicki, 7.0, LB/DS 3NS 3 NTS S8-1 5010.15
150: M. Preisner - J. Pawlicki, 7.0, LB/DS 4NS 2 SE HA-1 10080.50
252: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 17NS 3 NTS = 40090.00
252: S. Korona - S. Greszta, 4.5, DS/OP 18NS 5 SN = 65078.42
351: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 13EW 1 NTS = 9043.11
351: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 14EW 4 CW = 13023.53
462: R. Rosikiewicz - O. Tokarczuk, 2.5, DS 11NS 2 SS CA+1 14086.27
462: R. Rosikiewicz - O. Tokarczuk, 2.5, DS 12NS 5 CS +1 62080.00
553: A. Pliszczyński - R. Księżopolski, 9.0, DS 15NS 3 SS CK+1 17039.74
553: A. Pliszczyński - R. Księżopolski, 9.0, DS 16NS 3 SW SW+2 20084.60
658: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 19NS 2 NTN = 12080.06
658: J. Marcinkowski - S. Nadkierniczny, 7.0, DS 20NS 3 NTE -1 10077.68
759: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 29NS 2 SN -1 10053.97
759: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 30NS 6 NTS -1 5019.77
857: P. Litwiński - A. Litwiński, 12.0, DS 1EW 4 SS -2 10097.48
857: P. Litwiński - A. Litwiński, 12.0, DS 2EW 1 NTE CQ+2 15084.02
960: K. Kukuła - J. Gładysz, 17.0, DS 23EW 4 SS +2 68053.22
960: K. Kukuła - J. Gładysz, 17.0, DS 24EW 4 HN DK-3 15099.71
1061: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS 21EW 5 SS +1 68063.20
1061: T. Struzik - M. Bałdysz, 18.0, DS 22EW 4 SS -2 10048.12
1154: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 25EW 6 DE +1 139028.99
1154: A. Suchodolski - W. Szałapak, 7.0, DS 26EW 4 HN +2 68061.16
1255: H. Bednarek - A. Skorupa, 8.0, MA/DS 7EW 2 C xW -5 14000.00
1255: H. Bednarek - A. Skorupa, 8.0, MA/DS 8EW 2 HS +1 14032.60
1356: J. Kokot - B. Okopiński, 4.0, DS 5EW 3 NTE +2 46085.59
1356: J. Kokot - B. Okopiński, 4.0, DS 6EW 1 NTN = 9057.94
1447: E. Herda - E. Witan, 4.0, -/MA 27EW 2 SS +1 14021.28
1447: E. Herda - E. Witan, 4.0, -/MA 28EW 2 SS S2= 11026.92
1548: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 9NS TD 60.00
1548: J. Drozdowski - P. Kulesza, 17.0, DS 10NS TD 60.00
 +/-
 WYNIK57.60
 MIEJSCE86