Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 451: R. Śmiałek - M. Wilczyński, 9.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1448: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 10EW 5 HE DK-1 10044.57
1448: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 11EW 3 SS CA-2 10072.98
1448: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 12EW 4 S xW DK-1 10072.65
2449: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 13EW 3 NTS H4-1 10057.33
2449: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 14EW 4 HE SA= 42072.35
2449: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 15EW 3 SN HK= 14082.11
3445: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 16EW 4 SE D9+2 68084.46
3445: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 17EW 4 HN SK-1 5065.44
3445: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 18EW 4 SN H5= 62053.57
4458: Ł. Ciborowska - K. Ciborowski, 0.5, MP 19EW 3 CS S5-2 10083.28
4458: Ł. Ciborowska - K. Ciborowski, 0.5, MP 20EW 4 HE DQ+1 65094.19
4458: Ł. Ciborowska - K. Ciborowski, 0.5, MP 21EW 4 SS H8+1 65080.64
5457: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 14.0, MP 22EW 3 NT xN C10-5 1100100.00
5457: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 14.0, MP 23EW 4 SS HA+2 68053.22
5457: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 14.0, MP 24EW 4 SN D2= 42017.93
6444: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP 25EW 6 NTE S8+1 147053.19
6444: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP 26EW 4 HS H6+2 68061.16
6444: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP 27EW 3 SS S4= 14021.28
7455: A. Jeż - M. Moryto, 9.0, MP 28EW 3 CW DA-2 10040.24
7455: A. Jeż - M. Moryto, 9.0, MP 29EW 2 SN DQ-1 10046.03
7455: A. Jeż - M. Moryto, 9.0, MP 30EW 6 NTS C8-1 5080.23
8456: K. Ciborowski - M. Fornal, 11.0, MP/- 31EW 4 SW DJ-1 5030.47
8456: K. Ciborowski - M. Fornal, 11.0, MP/- 32EW 4 HE C4+1 65086.45
8456: K. Ciborowski - M. Fornal, 11.0, MP/- 33EW 3 NT xS DK+1 6500.87
9452: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 1EW 4 SN S5= 42037.13
9452: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 2EW 3 DE H10+1 13058.21
9452: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 3EW 3 NTS SJ-1 5089.85
10454: L. Ochał - K. Chłobowski, 13.5, MP 4EW 3 CN SK-3 30098.83
10454: L. Ochał - K. Chłobowski, 13.5, MP 5EW 3 NTE D9+2 46085.59
10454: L. Ochał - K. Chłobowski, 13.5, MP 6EW 1 NTN S6= 9057.94
11450: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 7EW 5 HS C9-1 10068.47
11450: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 8EW 2 CN DJ-2 10094.44
11450: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 9EW 3 NTE SA-3 30010.74
 +/-
 WYNIK62.30
 MIEJSCE20