Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 447: K. Gałka - T. Biernat, 19.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1444: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP 4EW 2 SE HA-1 10019.50
1444: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP 5EW 3 NTE D9+2 46085.59
1444: P. Stopa - P. Radzikowski, 22.0, MP 6EW 1 NTS C9+1 12031.62
2455: A. Jeż - M. Moryto, 9.0, MP 7EW 2 HS C9+2 17052.64
2455: A. Jeż - M. Moryto, 9.0, MP 8EW 1 NTE H6-1 5078.51
2455: A. Jeż - M. Moryto, 9.0, MP 9EW 3 CW HA-1 10043.97
3456: K. Ciborowski - M. Fornal, 11.0, MP/- 10EW 2 HE SK= 11088.12
3456: K. Ciborowski - M. Fornal, 11.0, MP/- 11EW 2 SS D5= 11028.66
3456: K. Ciborowski - M. Fornal, 11.0, MP/- 12EW 2 HE SK+2 17089.12
4452: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 13EW 3 HW D3= 14071.99
4452: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 14EW 3 CW S7+1 13023.53
4452: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 15EW 3 CE S2-2 10087.83
5454: L. Ochał - K. Chłobowski, 13.5, MP 16EW 4 SE SJ+1 65056.01
5454: L. Ochał - K. Chłobowski, 13.5, MP 17EW 4 HN D4= 4205.15
5454: L. Ochał - K. Chłobowski, 13.5, MP 18EW 4 SN D4= 62053.57
6450: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 19EW 3 CN H10-2 10083.28
6450: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 20EW 3 D xS H7-2 50051.79
6450: R. Sukiennik - M. Jaworski, 24.0, MP 21EW 4 SN DQ+2 68063.20
7448: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 22EW 3 HN C10-3 15068.99
7448: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 23EW 2 SS HK+3 20087.43
7448: W. Dymek - A. Dymek, 4.5, MP 24EW 2 SN D2+1 14078.57
8449: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 25EW TD 50.00
8449: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 26EW 3 NTS S10+3 69036.96
8449: A. Brodowski - A. Klimkowicz, 2.0, MP 27EW 3 S xS H2= 5302.19
9445: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 28EW 2 NTS H5-3 30087.28
9445: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 29EW 2 SN DQ-1 10046.03
9445: K. Skąpski - E. Skąpska, 5.0, MP 30EW 4 NTS H10+1 46056.19
10458: Ł. Ciborowska - K. Ciborowski, 0.5, MP 31EW 5 C xN SK-1 20074.57
10458: Ł. Ciborowska - K. Ciborowski, 0.5, MP 32EW 6 S xN HA-4 80093.50
10458: Ł. Ciborowska - K. Ciborowski, 0.5, MP 33EW 4 CN HQ+1 15036.40
11457: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 14.0, MP 1EW 3 NTN H8+1 43017.61
11457: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 14.0, MP 2EW 3 DE CQ+1 13058.21
11457: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 14.0, MP 3EW 3 NTS SJ= 40057.06
 +/-
 WYNIK56.52
 MIEJSCE117