Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 434: J. Skuciński - Z. Przeginiak, 9.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1433: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 19EW 3 CN D6-1 5057.48
1433: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 20EW 4 HE DQ= 62076.78
1433: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 21EW 5 H xE DA-3 50092.52
2435: Ł. Baniak - M. Dominik, 2.0, MP 25EW 6 NTW C9+1 147053.19
2435: Ł. Baniak - M. Dominik, 2.0, MP 26EW 5 HN S5+1 68061.16
2435: Ł. Baniak - M. Dominik, 2.0, MP 27EW 3 CE SK= 11085.57
3436: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 31EW 2 SE HK+1 14050.60
3436: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 32EW 6 H xE H4-1 20015.36
3436: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 33EW 3 H xW D9= 53098.32
4438: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 4EW 2 SE HA-1 10019.50
4438: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 5EW 4 CW SA+2 17013.68
4438: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 6EW 1 NTN S6-1 5081.62
5440: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 10EW 4 SS HQ-1 10066.42
5440: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 11EW 3 S xS H10-1 10072.98
5440: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 12EW 5 CS H10+1 62020.00
6421: G. Leskiewicz-Furdzik - A. Wójcik, 6.5, MP 16EW 4 SE S2+2 68084.46
6421: G. Leskiewicz-Furdzik - A. Wójcik, 6.5, MP 17EW 3 HN SA= 14020.15
6421: G. Leskiewicz-Furdzik - A. Wójcik, 6.5, MP 18EW 3 SN H5+1 17090.62
7423: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 22EW 4 S xS HJ-2 30085.36
7423: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 23EW 4 SS HA+2 68053.22
7423: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 24EW 3 HN D2+1 17056.41
8425: J. Jeleń - K. Kędziorek, 2.0, MP/- 28NS 2 NTE H6-2 10059.76
8425: J. Jeleń - K. Kędziorek, 2.0, MP/- 29NS 2 SN H7-1 10053.97
8425: J. Jeleń - K. Kędziorek, 2.0, MP/- 30NS 6 NTS C8-1 5019.77
9427: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 1NS 3 NTN S10+1 43082.39
9427: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 2NS 3 DE CQ= 11067.30
9427: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 3NS 1 NTN H8+2 15022.06
10429: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 7NS 4 SN DQ= 62069.35
10429: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 8NS 3 HS CA= 14067.40
10429: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 9NS 3 CW S5= 11024.85
11431: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 13NS 3 DS CJ-2 20015.84
11431: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 14NS 4 HE SA= 42027.65
11431: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 15NS 2 SN CJ+2 17039.74
 +/-
 WYNIK54.71
 MIEJSCE176