Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 428: J. Pasich - M. Sady, 19.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1427: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 10EW 3 SN CJ+1 17036.22
1427: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 11EW 3 S xS H2-1 10072.98
1427: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 12EW 3 SW DA= 14085.59
2429: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 16EW 4 SE D9+2 68084.46
2429: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 17EW 3 NTS DJ-1 5065.44
2429: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 18EW 4 SN H5= 62053.57
3431: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 22EW 3 SS SA-1 5027.10
3431: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 23EW 5 S xS HK+1 105024.56
3431: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 24EW 3 HS DA-1 5090.38
4433: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 28EW 4 HS C4-3 30087.28
4433: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 29EW 2 SN DQ-1 10046.03
4433: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 30EW 6 NTS C8-1 5080.23
5435: Ł. Baniak - M. Dominik, 2.0, MP 1EW 4 SN S4= 42037.13
5435: Ł. Baniak - M. Dominik, 2.0, MP 2EW 3 NTE C6-3 1507.19
5435: Ł. Baniak - M. Dominik, 2.0, MP 3EW 3 NTN H8= 40057.06
6436: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 7EW 4 HS D7= 62030.65
6436: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 8EW 2 HN CK+1 14032.60
6436: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 9EW 2 SN HQ= 11034.71
7438: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 13EW 3 D xS S3+1 8700.00
7438: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 14EW 4 HE SA= 42072.35
7438: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 15EW 3 NTW SA-3 15078.44
8440: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 19NS 2 NTN D3+1 15088.12
8440: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 20NS 2 D xS CK= 18090.77
8440: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 21NS 4 SN HQ+3 71064.08
9421: G. Leskiewicz-Furdzik - A. Wójcik, 6.5, MP 25NS 6 NTE S8+1 147046.81
9421: G. Leskiewicz-Furdzik - A. Wójcik, 6.5, MP 26NS 3 NTN CQ+4 72080.14
9421: G. Leskiewicz-Furdzik - A. Wójcik, 6.5, MP 27NS 4 SS CJ-2 10026.09
10423: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 31NS 4 CS SA-1 10060.67
10423: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 32NS 5 S xN HA-3 50029.06
10423: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 33NS 3 SS DK+2 20071.72
11425: J. Jeleń - K. Kędziorek, 2.0, MP/- 4NS 2 SE D5= 11037.98
11425: J. Jeleń - K. Kędziorek, 2.0, MP/- 5NS 4 HW SA-1 5094.26
11425: J. Jeleń - K. Kędziorek, 2.0, MP/- 6NS 1 NTN S5= 9042.06
 +/-
 WYNIK55.63
 MIEJSCE147