Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 426: R. Cieślik - J. Barczyk, 9.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1425: J. Jeleń - K. Kędziorek, 2.0, MP/- 7EW 6 NTS SA-1 10068.47
1425: J. Jeleń - K. Kędziorek, 2.0, MP/- 8EW 3 HS D7= 14032.60
1425: J. Jeleń - K. Kędziorek, 2.0, MP/- 9EW 2 NTE SA-2 20022.06
2427: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 13EW 3 DS CJ-1 10057.33
2427: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 14EW 2 HE SA+2 17043.97
2427: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 15EW 4 SS CQ+1 6505.72
3429: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 19EW 2 D xW SA= 18099.27
3429: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 20EW 3 NTW SK-1 10022.32
3429: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 21EW 4 SN HQ+1 65080.64
4431: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 25EW 7 NTE S7= 222085.22
4431: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 26EW 6 HN H10= 143011.74
4431: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 27EW 3 SS S4= 14021.28
5433: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 31EW 3 SE C6+1 17063.09
5433: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 32EW 6 H xE S4-2 5005.09
5433: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 33EW 5 C xS DA-1 10066.65
6435: Ł. Baniak - M. Dominik, 2.0, MP 4EW 2 SE HK= 11062.02
6435: Ł. Baniak - M. Dominik, 2.0, MP 5EW 3 NTW S4+2 46085.59
6435: Ł. Baniak - M. Dominik, 2.0, MP 6EW 1 NTN S6= 9057.94
7436: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 10EW 4 SS HQ-1 10066.42
7436: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 11EW 2 SS CA-1 5057.46
7436: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 12EW 4 CS S9+2 17047.06
8438: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 16NS 4 SE SJ+2 68015.54
8438: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 17NS 4 SN D4-2 10017.35
8438: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 18NS 4 SN HJ+1 65078.42
9440: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 22NS 3 SN C10-1 5072.90
9440: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 23NS 4 S xS HK+2 119085.67
9440: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 24NS 2 D xW D4-1 10015.89
10421: G. Leskiewicz-Furdzik - A. Wójcik, 6.5, MP 28NS 2 SS H5= 11073.08
10421: G. Leskiewicz-Furdzik - A. Wójcik, 6.5, MP 29NS 2 SN DK-1 10053.97
10421: G. Leskiewicz-Furdzik - A. Wójcik, 6.5, MP 30NS 6 NTN C8+1 102091.74
11423: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 1NS 3 NTN H5= 40045.12
11423: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 2NS 3 NTE CQ= 4006.01
11423: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 3NS 3 NTN H8+1 43077.35
 +/-
 WYNIK51.36
 MIEJSCE327