Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 424: P. Picheta - M. Kędzierski, 5.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1423: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 4EW 2 SE C6= 11062.02
1423: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 5EW 3 NTE D6+2 46085.59
1423: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 6EW 2 HE C6-3 3005.59
2425: J. Jeleń - K. Kędziorek, 2.0, MP/- 10EW 4 HE SK-1 10044.57
2425: J. Jeleń - K. Kędziorek, 2.0, MP/- 11EW PASSN = 048.36
2425: J. Jeleń - K. Kędziorek, 2.0, MP/- 12EW 5 S xE CA-2 30036.32
3427: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 16EW 4 SE S10+2 68084.46
3427: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 17EW 3 CN SA= 11037.65
3427: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 18EW 4 SN S8+1 65021.58
4429: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 22EW 4 S xN C10-2 30085.36
4429: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 23EW 4 SS HK+2 68053.22
4429: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 24EW 4 SN D2= 42017.93
5431: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 28EW 2 SS D7-1 10055.62
5431: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 29EW 2 CE D2-2 2001.33
5431: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 30EW 6 NTS C8-1 5080.23
6433: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 1EW 3 NTN H8= 40054.88
6433: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 2EW 2 DE H10+2 13058.21
6433: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 3EW 3 NTS SJ+1 43022.65
7435: Ł. Baniak - M. Dominik, 2.0, MP 7EW 1 HS C9+3 17052.64
7435: Ł. Baniak - M. Dominik, 2.0, MP 8EW 2 CN S5-4 20099.56
7435: Ł. Baniak - M. Dominik, 2.0, MP 9EW 3 NTW H7+1 63097.94
8436: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 13NS 3 DS S3= 11071.41
8436: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 14NS 4 S xS HK-4 8001.18
8436: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 15NS 3 SN CJ+1 17039.74
9438: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 19NS 2 NTN S4= 12080.06
9438: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 20NS 4 HE DQ= 62023.22
9438: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 21NS 5 SN HQ+2 71064.08
10440: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 25NS 7 NTE S8= 222014.78
10440: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 26NS 6 HN CQ= 143088.26
10440: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 27NS 3 SS H9= 14078.72
11421: G. Leskiewicz-Furdzik - A. Wójcik, 6.5, MP 31NS 4 SE C2= 42013.15
11421: G. Leskiewicz-Furdzik - A. Wójcik, 6.5, MP 32NS 6 H xE S9-1 20084.64
11421: G. Leskiewicz-Furdzik - A. Wójcik, 6.5, MP 33NS 4 HW D9-1 5044.92
 +/-
 WYNIK51.81
 MIEJSCE310