Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 422: S. Jaros - E. Stefanów, 7.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1421: G. Leskiewicz-Furdzik - A. Wójcik, 6.5, MP 1EW 4 SS S7-1 5080.92
1421: G. Leskiewicz-Furdzik - A. Wójcik, 6.5, MP 2EW 1 NTE C6-1 5023.17
1421: G. Leskiewicz-Furdzik - A. Wójcik, 6.5, MP 3EW 3 NTS SJ-1 5089.85
2423: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 7EW 6 HS C9-2 20087.54
2423: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 8EW 2 HS D5= 11063.74
2423: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 9EW 3 CW S5-2 20022.06
3425: J. Jeleń - K. Kędziorek, 2.0, MP/- 13EW 2 DS CJ+1 11028.59
3425: J. Jeleń - K. Kędziorek, 2.0, MP/- 14EW 4 HE SA= 42072.35
3425: J. Jeleń - K. Kędziorek, 2.0, MP/- 15EW 3 SN CJ+1 17060.26
4427: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 19EW 3 NTN S4-1 5057.48
4427: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 20EW 4 HE DQ= 62076.78
4427: M. Praszałowicz - M. Kwiecińska-Wilk, 9.0, MP 21EW 4 SN DQ+3 71035.92
5429: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 25EW 7 NTE S8= 222085.22
5429: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 26EW 4 HN CQ+2 68061.16
5429: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 27EW 3 CE SA= 11085.57
6431: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 31EW 3 SE HQ= 14050.60
6431: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 32EW 5 HE SK= 65086.45
6431: K. Michałek - B. Lesiecka, 14.0, SL/MP 33EW 2 HW CQ+1 14084.11
7433: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 4EW 2 SE HK= 11062.02
7433: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 5EW 4 HW SA= 42034.41
7433: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 6EW 1 NTN S6= 9057.94
8435: Ł. Baniak - M. Dominik, 2.0, MP 10NS 5 S xS HQ-2 5001.32
8435: Ł. Baniak - M. Dominik, 2.0, MP 11NS 2 SS S5+1 14086.27
8435: Ł. Baniak - M. Dominik, 2.0, MP 12NS 2 CS S6+4 17052.94
9436: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 16NS 4 SE HK+1 65043.99
9436: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 17NS 2 NTS D10+2 18084.12
9436: A. Lubojemski - E. Warząchowski, 25.0, MP 18NS 4 SN H7= 62046.43
10438: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 22NS 3 HN C3-2 10051.88
10438: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 23NS 5 S xS HA+1 105075.44
10438: L. Faber - M. Dąbek, 5.5, MP 24NS 4 SN D2= 42082.07
11440: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 28NS 2 SS H5-1 10044.38
11440: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 29NS 2 SN H7= 11093.53
11440: G. Superson - W. Rybka, 15.0, MP 30NS 6 CS C8= 92066.52
 +/-
 WYNIK61.67
 MIEJSCE21