Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 412: S. Przybylski - J. Grygowicz, 4.5, MP, MP/138

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1407: K. Kalamaszek - J. Krok, 6.0, MP 1NS 5 SS S7-1 5019.08
1407: K. Kalamaszek - J. Krok, 6.0, MP 2NS 1 NTE C2-1 5076.83
1407: K. Kalamaszek - J. Krok, 6.0, MP 3NS 1 NTN H8+3 18023.53
1407: K. Kalamaszek - J. Krok, 6.0, MP 4NS 2 SE HA= 11037.98
1407: K. Kalamaszek - J. Krok, 6.0, MP 5NS 3 NTE H2+1 43043.09
1407: K. Kalamaszek - J. Krok, 6.0, MP 6NS 1 NTN S6= 9042.06
1408: S. Czech - R. Narewski, 8.0, MP 7NS 6 HS SA-1 10031.53
1408: S. Czech - R. Narewski, 8.0, MP 8NS 1 NTE S2-1 5021.49
1408: S. Czech - R. Narewski, 8.0, MP 9NS 2 NTE SA-2 20077.94
1408: S. Czech - R. Narewski, 8.0, MP 10NS 4 SxS HQ-1 2005.43
1408: S. Czech - R. Narewski, 8.0, MP 11NS 4 SN CA-2 10027.02
1408: S. Czech - R. Narewski, 8.0, MP 12NS 3 SW DA= 14014.41
1409: J. Dusza - T. Przybycień, 5.0, MP 13NS 3 SE SK+1 17021.56
1409: J. Dusza - T. Przybycień, 5.0, MP 14NS 3 HE SK+1 17056.03
1409: J. Dusza - T. Przybycień, 5.0, MP 15NS 2 SN CJ+2 17039.74
1409: J. Dusza - T. Przybycień, 5.0, MP 16NS 4 SW C6= 62070.97
1409: J. Dusza - T. Przybycień, 5.0, MP 17NS 3 NTS DJ-1 5034.56
1409: J. Dusza - T. Przybycień, 5.0, MP 18NS 4 SN D4= 62046.43
1410: A. Kokoszyński - J. Gorczyca, 2.5, MP 19NS 3 NTN HT-1 5042.52
1410: A. Kokoszyński - J. Gorczyca, 2.5, MP 20NS 4 HxE DQ-1 20095.09
1410: A. Kokoszyński - J. Gorczyca, 2.5, MP 21NS 4 SS H5+1 65019.36
1410: A. Kokoszyński - J. Gorczyca, 2.5, MP 22NS 3 HN CT-2 10051.88
1410: A. Kokoszyński - J. Gorczyca, 2.5, MP 23NS 4 SS HA+1 65028.51
1410: A. Kokoszyński - J. Gorczyca, 2.5, MP 24NS 1 NTN C4+2 15024.05
1411: S. Kowalski - M. Bajorek, 2.0, MP 25NS 6 NTE S9+1 147046.81
1411: S. Kowalski - M. Bajorek, 2.0, MP 26NS 6 NTN CQ= 144095.94
1411: S. Kowalski - M. Bajorek, 2.0, MP 27NS 4 SxS CK-1 10026.09
1411: S. Kowalski - M. Bajorek, 2.0, MP 28NS 3 SN CA-1 10044.38
1411: S. Kowalski - M. Bajorek, 2.0, MP 29NS 1 NTxN H5-1 2009.27
1411: S. Kowalski - M. Bajorek, 2.0, MP 30NS 6 CN D9+1 94068.29
1407: K. Kalamaszek - J. Krok, 6.0, MP 31NS 4 SE DA-1 5069.53
1408: S. Czech - R. Narewski, 8.0, MP 32NS 5 SxN HQ-1 10059.47
1409: J. Dusza - T. Przybycień, 5.0, MP 33NS 3 NTS DA-1 5038.23
 +/-
 WYNIK42.70
 MIEJSCE621