Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 368: M. Hernandez - J. Szymaszczyk, 3.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1371: S. Rękas - R. Muchorski, 0.0, MA/- 7EW 2 HS C9+2 17052.64
1371: S. Rękas - R. Muchorski, 0.0, MA/- 8EW 1 NTE H6= 9091.67
2362: R. Kowalewicz - A. Sobula, 4.0, MA 3EW 3 NTS SJ+1 43022.65
2362: R. Kowalewicz - A. Sobula, 4.0, MA 4EW 2 SE HA-1 10019.50
3372: M. Grochowski - A. Grochowski, 1.5, MA 9EW 3 NTE SA-3 30010.74
3372: M. Grochowski - A. Grochowski, 1.5, MA 10EW 4 SS HQ-1 10066.42
4376: M. Buduła - R. Przybysz, 1.5, MA 21NS 4 HN C3-6 6000.00
4376: M. Buduła - R. Przybysz, 1.5, MA 22NS 4 S xS CA-3 5005.22
5379: M. Gras - J. Maliszewski, 9.0, -/WM 19EW 3 CS S5-2 10083.28
5379: M. Gras - J. Maliszewski, 9.0, -/WM 20EW 3 NTW C2-2 2004.91
6369: R. Wajs - K. Salak, 4.5, MA 13NS 2 DS CJ-1 10042.67
6369: R. Wajs - K. Salak, 4.5, MA 14NS 3 CW S7+1 13076.47
6379: M. Gras - J. Maliszewski, 9.0, -/WM 18EW 2 SN H5+2 17090.62
7373: A. Kosiorek - Ł. Marecik, 3.0, MA 17NS 2 NTS DJ= 12072.79
8377: E. Łukowska - J. Markowski, 3.5, MA 25NS 4 NTW S3+3 72085.22
8377: E. Łukowska - J. Markowski, 3.5, MA 26NS 3 NTS S7+3 69063.04
9375: L. Tylec - G. Witkowski, 5.0, MA 23NS 5 S xN HK+1 105075.44
9375: L. Tylec - G. Witkowski, 5.0, MA 24NS 4 SN D2= 42082.07
10366: M. Kopczyńska - K. Konopko, 3.5, MA 27NS 3 CE SA-1 5043.00
10366: M. Kopczyńska - K. Konopko, 3.5, MA 28NS 2 SS C4+1 14089.94
11364: W. Starkiewicz - J. Paluchowski, 3.0, MA 29EW 2 SN H7-1 10046.03
11364: W. Starkiewicz - J. Paluchowski, 3.0, MA 30EW 6 NTS S8+1 10208.26
12378: K. Melkonyan - Ł. Trendak, 4.0, MA 5NS 3 NTE S6+1 43043.09
12378: K. Melkonyan - Ł. Trendak, 4.0, MA 6NS 1 NTN S6-1 5018.38
13382: A. Nieżurawski - M. Tuczyński, 3.0, MA 11NS 2 SS CA= 11071.34
13382: A. Nieżurawski - M. Tuczyński, 3.0, MA 12NS 4 CS S6+2 17052.94
14381: J. Gubrynowicz - P. Chrząstowski-Wachtel, 1.5, MA 15EW 3 CW HK-2 10087.83
14381: J. Gubrynowicz - P. Chrząstowski-Wachtel, 1.5, MA 16EW 4 SE HK+2 68084.46
15365: J. Matusiak - K. Matusiak, 3.5, MA 1EW 4 SS S7-1 5080.92
15365: J. Matusiak - K. Matusiak, 3.5, MA 2EW 1 NTN DA-3 30088.85
 +/-
 WYNIK55.35
 MIEJSCE160