Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 356: T. Mroczek - T. Przegaliński, 0.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1359: J. Nycz - Z. Kozerski, 0.0, 25NS 6 DE S8+1 139071.01
1359: J. Nycz - Z. Kozerski, 0.0, 26NS 4 HN CQ+1 65017.10
2357: K. Bekalarek - W. Urbanowicz, 5.0, MA 27NS 4 CE H2-2 10060.35
2357: K. Bekalarek - W. Urbanowicz, 5.0, MA 28NS 2 SN HJ= 11073.08
3355: J. Orłowska - M. Janota, 2.5, MA 29NS 2 SN DQ-1 10053.97
3355: J. Orłowska - M. Janota, 2.5, MA 30NS 6 NT xS H10-1 1002.66
4353: J. Serwatowska - B. Dejnakowski, 4.0, MA 1NS 3 NTS C10+1 43082.39
4353: J. Serwatowska - B. Dejnakowski, 4.0, MA 2NS 3 NTE C2= 4006.01
5351: P. Jasiński - J. Bazyluk, 4.5, MA 3NS 3 NTS SJ+2 46096.03
5351: P. Jasiński - J. Bazyluk, 4.5, MA 4NS 2 H xS S5= 67099.71
6349: M. Gutkowski - A. Łodziński, 0.0, 5NS 5 CE SQ= 40075.88
6349: M. Gutkowski - A. Łodziński, 0.0, 6NS 1 NTN S6-1 5018.38
7346: A. Szemietowa-Kopeć - J. Noworol, 1.5, MA 7NS 4 NTS S6-1 10031.53
7346: A. Szemietowa-Kopeć - J. Noworol, 1.5, MA 8NS 2 HN CK+1 14067.40
8344: J. Zalewska - K. Bączek, 3.5, MA 9NS 2 SN HQ-1 5043.38
8344: J. Zalewska - K. Bączek, 3.5, MA 10NS 5 SS HA-1 10033.58
9342: S. Rokicki - M. Zawiślak, 3.5, MA 11NS 3 SS H10-1 5042.54
9342: S. Rokicki - M. Zawiślak, 3.5, MA 12NS 4 S xW DA-1 10027.35
10340: J. Kilanowicz-Bosek - J. Bejma, 4.0, MA 13NS 3 DS CJ-1 10042.67
10340: J. Kilanowicz-Bosek - J. Bejma, 4.0, MA 14NS 3 HE SA+1 17056.03
11338: M. Mańkowski - J. Wasiljew, 1.0, MA/- 15EW 4 HS CK= 62017.30
11338: M. Mańkowski - J. Wasiljew, 1.0, MA/- 16EW 3 NTE SJ+1 63041.64
12336: G. Rzeczycka - Z. Rzeczycki, 0.0, 17EW 3 NTS H7-1 5065.44
12336: G. Rzeczycka - Z. Rzeczycki, 0.0, 18EW 4 SN D4+1 65021.58
13334: K. Goreń - L. Zarębińska, 0.0, MA/- 19EW 2 CS S9-1 5057.48
13334: K. Goreń - L. Zarębińska, 0.0, MA/- 20EW 3 NTE DQ-1 10022.32
14363: J. Kotowski - J. Wadowski, 2.5, MA 21EW 4 SN S6+3 71035.92
14363: J. Kotowski - J. Wadowski, 2.5, MA 22EW 3 HN C10-2 10048.12
15361: D. Szywalska - T. Gellert, 0.5, MA 23EW 5 S xS HA+1 105024.56
15361: D. Szywalska - T. Gellert, 0.5, MA 24EW 2 SN D5+2 17056.41
 +/-
 WYNIK46.39
 MIEJSCE527