Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 323: W. Miłkowski - J. Zaręba, 8.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1331: A. Kondeja - J. Metter, 15.0, MA 4NS 2 SE HA= 11037.98
1331: A. Kondeja - J. Metter, 15.0, MA 5NS 3 NTE SQ+1 43043.09
1331: A. Kondeja - J. Metter, 15.0, MA 6NS 2 NTN S5-1 5018.38
2327: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 13EW 3 DS C6-1 10057.33
2327: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 14EW 3 NTE D6+1 43094.70
2327: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 15EW 2 SN DA+3 20038.42
2304: W. Sycz - A. Waślicki, 17.0, MA 28NS 4 SxS HK-2 5003.41
2304: W. Sycz - A. Waślicki, 17.0, MA 29NS 2 SN H7-1 10053.97
2304: W. Sycz - A. Waślicki, 17.0, MA 30NS TD 40.00
3302: B. Mer - J. Bojanowski, 4.0, MA 19NS 3 NTN D5-1 5042.52
3302: B. Mer - J. Bojanowski, 4.0, MA 20NS 3 NTW C3-2 20095.09
3302: B. Mer - J. Bojanowski, 4.0, MA 21NS TD 50.00
4332: W. Składanowski - G. Czernohorski, 10.0, MA 7NS 6 HN C5-2 20012.46
4332: W. Składanowski - G. Czernohorski, 10.0, MA 8NS 2 HN D6= 11036.26
4332: W. Składanowski - G. Czernohorski, 10.0, MA 9NS 2 NTW D2-2 20077.94
4325: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 10EW 4 SS HQ-1 10066.42
4325: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 11EW 4 SxS H2-2 30091.64
4325: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 12EW 3 NTS HQ+1 63013.24
5326: P. Nauman - J. Olszewski, 5.5, MA 1NS 4 SN C3= 42062.87
5326: P. Nauman - J. Olszewski, 5.5, MA 2NS 3 NTE CQ-2 10084.60
5326: P. Nauman - J. Olszewski, 5.5, MA 3NS 3 NTN H5+1 43077.35
5300: K. Kowalczyk - K. Najda, 8.0, MA 22EW 4 SxN H6-2 30085.36
5300: K. Kowalczyk - K. Najda, 8.0, MA 23EW 5 SxN H6+1 105024.56
5300: K. Kowalczyk - K. Najda, 8.0, MA 24EW 4 SN D2= 42017.93
5306: T. Paluchowski - I. Grynczewski, 16.0, MA 25NS 6 NTE S9+1 147046.81
5306: T. Paluchowski - I. Grynczewski, 16.0, MA 26NS 3 NTN CQ+3 69063.04
5306: T. Paluchowski - I. Grynczewski, 16.0, MA 27NS 2 NTW S8-2 10060.35
6329: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 31EW 4 SE CJ-1 5030.47
6329: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 32EW 5 SxN HA-4 80093.50
6329: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 33EW 4 HxW SJ-1 10046.55
 +/-
 WYNIK52.21
 MIEJSCE290