Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 300: K. Kowalczyk - K. Najda, 8.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1328: W. Niewiadomski - M. Borewicz, 11.0, MA 10EW 5 CxE SK-1 20033.14
1328: W. Niewiadomski - M. Borewicz, 11.0, MA 11EW 2 SN H2= 11028.66
1328: W. Niewiadomski - M. Borewicz, 11.0, MA 12EW 3 SE DA+1 17089.12
2302: B. Mer - J. Bojanowski, 4.0, MA 16NS 3 SW HJ+1 17087.98
2302: B. Mer - J. Bojanowski, 4.0, MA 17NS 3 NTN H2-6 3001.62
2302: B. Mer - J. Bojanowski, 4.0, MA 18NS 2 SN H6+3 20021.88
2304: W. Sycz - A. Waślicki, 17.0, MA 25NS 3 NTE S8+4 72085.22
2304: W. Sycz - A. Waślicki, 17.0, MA 26NS 4 HN CQ+1 65017.10
2304: W. Sycz - A. Waślicki, 17.0, MA 27NS 3 CE SK= 11014.43
3326: P. Nauman - J. Olszewski, 5.5, MA 4NS 3 CN SJ-1 10064.81
3326: P. Nauman - J. Olszewski, 5.5, MA 5NS 6 CE S6= 9201.33
3326: P. Nauman - J. Olszewski, 5.5, MA 6NS 1 NTN D2+2 15084.26
3325: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 7EW 6 HS C9-2 20087.54
3325: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 8EW 1 NTE H6= 9091.67
3325: W. Cała - A. Żelazny, 9.0, MA 9EW 4 SxN CK-2 30087.94
4330: P. Myjkowski - M. Zając, 0.0, MA 31NS 4 CxN H5+1 91099.94
4330: P. Myjkowski - M. Zając, 0.0, MA 32NS 5 HxE CJ-1 20084.64
4330: P. Myjkowski - M. Zając, 0.0, MA 33NS 4 DxE H3-1 10053.45
5329: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 19EW 3 CS DA= 11029.18
5329: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 20EW 4 HE DQ= 62076.78
5329: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 21EW 4 SN HQ+1 65080.64
5323: W. Miłkowski - J. Zaręba, 8.0, MA 22NS 4 SxN H6-2 30014.64
5323: W. Miłkowski - J. Zaręba, 8.0, MA 23NS 5 SxN H6+1 105075.44
5323: W. Miłkowski - J. Zaręba, 8.0, MA 24NS 4 SN D2= 42082.07
6331: A. Kondeja - J. Metter, 15.0, MA 13EW 4 DS H4-1 10057.33
6331: A. Kondeja - J. Metter, 15.0, MA 14EW 5 CW H7-1 504.85
6331: A. Kondeja - J. Metter, 15.0, MA 15EW 2 SN CJ+2 17060.26
6332: W. Składanowski - G. Czernohorski, 10.0, MA 28EW 2 SN HJ-2 20076.03
6332: W. Składanowski - G. Czernohorski, 10.0, MA 29EW 2 SN DQ-1 10046.03
6332: W. Składanowski - G. Czernohorski, 10.0, MA 30EW 6 CN D9+1 94031.71
 +/-
 WYNIK55.66
 MIEJSCE146