Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 271: J. Grodzka - M. Grodzka, 4.5, LU, LU/90

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1267: J. Wieleba - P. Stankiewicz, 0.5, LU 19EW 2 SS CQ= 11029.18
1267: J. Wieleba - P. Stankiewicz, 0.5, LU 20EW 4 HE C8-1 10022.32
1267: J. Wieleba - P. Stankiewicz, 0.5, LU 21EW 4 SN HQ+1 65080.64
1273: K. Chabrowski - W. Klekowski, 6.5, LU 28EW 3 CW DA-1 5042.75
1273: K. Chabrowski - W. Klekowski, 6.5, LU 29EW 2 SN H2-1 10046.03
1273: K. Chabrowski - W. Klekowski, 6.5, LU 30EW 6 NTS HT-1 5080.23
2268: C. Komajda - D. Koproń, 26.0, LU 4EW 2 SE HA-1 10019.50
2268: C. Komajda - D. Koproń, 26.0, LU 5EW 4 CW H2+1 1509.71
2268: C. Komajda - D. Koproń, 26.0, LU 6EW 1 NTN S9+1 12031.62
3263: B. Matras - G. Kułak, 20.0, LU 13NS 5 HxE SA-2 50095.60
3263: B. Matras - G. Kułak, 20.0, LU 14NS 5 HW H7-1 5095.15
3263: B. Matras - G. Kułak, 20.0, LU 15NS 3 SN HK+1 17039.74
4264: E. Waniurska - G. Cieślak, 11.0, LU 31NS 4 SW DJ-1 5069.53
4264: E. Waniurska - G. Cieślak, 11.0, LU 32NS 3 NTE CQ+1 63018.79
4264: E. Waniurska - G. Cieślak, 11.0, LU 33NS 2 SS DA+3 20071.72
5270: J. Wandzel - A. Lewicki, 7.0, LU 7EW 6 HS SA-1 10068.47
5270: J. Wandzel - A. Lewicki, 7.0, LU 8EW 3 NTE HJ-3 1504.83
5270: J. Wandzel - A. Lewicki, 7.0, LU 9EW 4 SN HJ-2 10068.97
5272: W. Buczkowski - M. Borowicz, 2.5, LU 10NS 4 SS HQ-1 10033.58
5272: W. Buczkowski - M. Borowicz, 2.5, LU 11NS 4 SS D4-3 15013.29
5272: W. Buczkowski - M. Borowicz, 2.5, LU 12NS 3 NTS S9= 60070.59
5274: J. Baka - P. Zaleski, 15.0, SW/LU 25EW 6 NTE H2= 144039.13
5274: J. Baka - P. Zaleski, 15.0, SW/LU 26EW 6 HN S5= 143011.74
5274: J. Baka - P. Zaleski, 15.0, SW/LU 27EW 3 CE SA= 11085.57
6266: J. Pastuszak - P. Pikuta, 8.0, LU 1EW 3 NTN H9+1 43017.61
6266: J. Pastuszak - P. Pikuta, 8.0, LU 2EW 3 NTE CJ-3 1507.19
6266: J. Pastuszak - P. Pikuta, 8.0, LU 3EW 3 NTN H9+1 43022.65
6269: K. Codello - J. Jagodziński, 16.0, LU 22NS 3 HS D8-2 10051.88
6269: K. Codello - J. Jagodziński, 16.0, LU 23NS 5 CxW DJ= 7501.46
6269: K. Codello - J. Jagodziński, 16.0, LU 24NS 2 SN D2+1 14021.43
 +/-
 WYNIK42.36
 MIEJSCE624