Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 216: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 8.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1199: J. Obuchowicz - P. Pietrażycki, 14.0, LB 1NS 4 SS DA= 42062.87
1199: J. Obuchowicz - P. Pietrażycki, 14.0, LB 2NS 3 NTE C6-3 15092.81
1199: J. Obuchowicz - P. Pietrażycki, 14.0, LB 3NS 3 NTN H8+1 43077.35
2200: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 4NS 2 SE HA= 11037.98
2200: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 5NS 3 NTE D9+1 43043.09
2200: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 6NS 1 NTN S4+1 12068.38
3201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 7NS 4 SN DQ= 62069.35
3201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 8NS 3 HN CK= 14067.40
3201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 9NS 2 SN HQ-1 5043.38
4202: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 10NS 4 SN HQ-1 10033.58
4202: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 11NS 3 S xS DJ= 53097.31
4202: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 12NS 3 NTS S6-2 2006.91
5203: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 13NS 3 HE HJ+1 17021.56
5203: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 14NS 2 DS HA-2 10089.85
5203: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 15NS 5 S xN CJ= 85099.41
6204: L. Latocki - Z. Rzucidło, 10.0, LB 16NS 5 H xN SK-4 8001.76
6204: L. Latocki - Z. Rzucidło, 10.0, LB 17NS 3 NTS D6-3 1507.35
6204: L. Latocki - Z. Rzucidło, 10.0, LB 18NS 4 SN H7+1 65078.42
7205: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 19NS 2 NTN H4-1 5042.52
7205: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 20NS 4 HE DQ-1 10077.68
7205: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 21NS 6 SN S6+1 146094.13
8206: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 22NS 4 C xW HA-2 50098.55
8206: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 23NS 5 S xS HA-3 8000.29
8206: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 24NS 3 D xW D7-2 30064.87
9207: K. Kapturkiewicz - Z. Telec, 8.0, LB 25NS 5 DW HQ+2 64091.30
9207: K. Kapturkiewicz - Z. Telec, 8.0, LB 26NS 4 HN CQ+2 68038.84
9207: K. Kapturkiewicz - Z. Telec, 8.0, LB 27NS 3 CE SA= 11014.43
10208: S. Kubies - S. Zubrycki, 11.0, LB 28NS 2 SS S8-1 10044.38
10208: S. Kubies - S. Zubrycki, 11.0, LB 29NS 2 SN DQ-2 2009.27
10208: S. Kubies - S. Zubrycki, 11.0, LB 30NS 6 NTS H10-1 5019.77
11209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 31NS 4 S xE C7= 5902.07
11209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 32NS 6 HW CJ-2 20084.64
11209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 33NS 5 D xW CQ-2 30080.45
 +/-
 WYNIK53.39
 MIEJSCE238