Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 214: P. Ciesielski - M. Bubiłek, 16.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1203: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 4NS 3 SE HK-2 20097.80
1203: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 5NS 3 NTE SQ= 40075.88
1203: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 6NS 1 NTN S6+1 12068.38
2204: L. Latocki - Z. Rzucidło, 10.0, LB 7NS 4 NTS C9= 63085.19
2204: L. Latocki - Z. Rzucidło, 10.0, LB 8NS 3 DE CJ-2 10029.97
2204: L. Latocki - Z. Rzucidło, 10.0, LB 9NS 3 NTE SA-3 30089.26
3205: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 10NS 3 SS HQ= 14059.09
3205: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 11NS 4 D xE H3-1 10059.25
3205: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 12NS 5 CS S9+1 62080.00
4206: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 13NS 1 NTS S3+3 18087.39
4206: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 14NS 4 HE SA= 42027.65
4206: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 15NS 2 SN CJ+2 17039.74
5207: K. Kapturkiewicz - Z. Telec, 8.0, LB 16NS 3 NTE C2+2 66030.65
5207: K. Kapturkiewicz - Z. Telec, 8.0, LB 17NS 3 CS SJ= 11062.35
5207: K. Kapturkiewicz - Z. Telec, 8.0, LB 18NS 4 SN H5+1 65078.42
6208: S. Kubies - S. Zubrycki, 11.0, LB 19NS 2 NTN H10-1 5042.52
6208: S. Kubies - S. Zubrycki, 11.0, LB 20NS 4 HE DQ= 62023.22
6208: S. Kubies - S. Zubrycki, 11.0, LB 21NS 4 SN HQ+2 68036.80
7209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 22NS 3 HN C10-2 10051.88
7209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 23NS 5 D xS HA= 75061.70
7209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 24NS 4 SN CJ= 42082.07
8199: J. Obuchowicz - P. Pietrażycki, 14.0, LB 25NS 7 NTE C7= 222014.78
8199: J. Obuchowicz - P. Pietrażycki, 14.0, LB 26NS 3 NTS S10+3 69063.04
8199: J. Obuchowicz - P. Pietrażycki, 14.0, LB 27NS 3 CE H2= 11014.43
9200: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 28NS 3 HS CQ-2 20023.97
9200: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 29NS 2 SN DJ= 11093.53
9200: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 30NS 3 NTS C8+2 46043.81
10201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 31NS 3 SW DJ= 14049.40
10201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 32NS 6 H xE SK-2 50094.91
10201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 33NS 3 HW D9= 14015.89
11202: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 1NS 4 SS S7-1 5019.08
11202: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 2NS 3 DE D5+1 13041.79
11202: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 3NS 3 NTS SJ-1 5010.15
 +/-
 WYNIK53.15
 MIEJSCE247