Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 213: J. Sidelnik - R. Chmiel, 12.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1207: K. Kapturkiewicz - Z. Telec, 8.0, LB 13EW 3 HE SA= 14071.99
1207: K. Kapturkiewicz - Z. Telec, 8.0, LB 14EW 3 CW S7+1 13023.53
1207: K. Kapturkiewicz - Z. Telec, 8.0, LB 15EW 3 SN CJ+1 17060.26
2208: S. Kubies - S. Zubrycki, 11.0, LB 16EW 3 NTE SJ= 60020.53
2208: S. Kubies - S. Zubrycki, 11.0, LB 17EW 2 SS H7= 11037.65
2208: S. Kubies - S. Zubrycki, 11.0, LB 18EW 4 SN H6+1 65021.58
3209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 19EW 1 SS CQ-1 5057.48
3209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 20EW 4 HE DQ= 62076.78
3209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 21EW 4 SN SJ+3 71035.92
4199: J. Obuchowicz - P. Pietrażycki, 14.0, LB 22EW 4 S xS D8-2 30085.36
4199: J. Obuchowicz - P. Pietrażycki, 14.0, LB 23EW 4 SS HA+2 68053.22
4199: J. Obuchowicz - P. Pietrażycki, 14.0, LB 24EW 4 SN D2= 42017.93
5200: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 25EW 7 NTW HQ= 222085.22
5200: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 26EW 3 NTN CQ+2 66075.80
5200: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 27EW 2 HW S2-1 5057.00
6201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 28EW 2 SN HJ-1 10055.62
6201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 29EW 2 SN DQ-1 10046.03
6201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 30EW 6 NTS C8= 99022.86
7202: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 31EW 4 DW DJ-1 5030.47
7202: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 32EW 5 S xN HA-1 10040.53
7202: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 33EW 2 HW D9+1 14084.11
8203: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 1EW 1 NTN H8+3 18059.76
8203: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 2EW 2 DE H7+2 13058.21
8203: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 3EW 3 NTS SJ= 40057.06
9204: L. Latocki - Z. Rzucidło, 10.0, LB 4EW 2 SE S3= 11062.02
9204: L. Latocki - Z. Rzucidło, 10.0, LB 5EW 3 NTE SQ+1 43056.91
9204: L. Latocki - Z. Rzucidło, 10.0, LB 6EW 1 NTN S6-1 5081.62
10205: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 7EW 4 HS C10= 62030.65
10205: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 8EW 1 NTE S2+1 12097.37
10205: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 9EW 3 NTE SA-3 30010.74
11206: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 10EW 4 SS CQ-1 10066.42
11206: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 11EW 4 SS CA-1 5057.46
11206: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 12EW 3 SW CJ= 14085.59
 +/-
 WYNIK54.05
 MIEJSCE214