Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 212: Z. Sanocki - Z. Nahorski, 16.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1204: L. Latocki - Z. Rzucidło, 10.0, LB 19NS 2 HE D2-2 20092.37
1204: L. Latocki - Z. Rzucidło, 10.0, LB 20NS 3 NTW D3-2 20095.09
1204: L. Latocki - Z. Rzucidło, 10.0, LB 21NS 4 SS D4+3 71064.08
2205: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 22NS 3 DN C2-2 10051.88
2205: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 23NS 3 SS C2+3 23019.45
2205: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 24NS 2 SN D2+2 17043.59
3206: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 25NS 6 NTW HQ+1 147046.81
3206: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 26NS 4 HN S8+3 71077.25
3206: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 27NS 3 CE SA-1 5043.00
4207: K. Kapturkiewicz - Z. Telec, 8.0, LB 28NS 2 SN HJ= 11073.08
4207: K. Kapturkiewicz - Z. Telec, 8.0, LB 29NS 2 SN H3-1 10053.97
4207: K. Kapturkiewicz - Z. Telec, 8.0, LB 30NS 6 NTS H10-1 5019.77
5208: S. Kubies - S. Zubrycki, 11.0, LB 31NS 3 SE C7+1 17036.91
5208: S. Kubies - S. Zubrycki, 11.0, LB 32NS 6 HW CJ-1 10074.77
5208: S. Kubies - S. Zubrycki, 11.0, LB 33NS 2 HW D9+1 14015.89
6209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 1NS 4 SS DA+1 45092.90
6209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 2NS 2 DE CQ+2 13041.79
6209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 3NS 3 NTS SJ= 40042.94
7199: J. Obuchowicz - P. Pietrażycki, 14.0, LB 4NS 2 HS S5= 11093.99
7199: J. Obuchowicz - P. Pietrażycki, 14.0, LB 5NS 3 NTE SQ+1 43043.09
7199: J. Obuchowicz - P. Pietrażycki, 14.0, LB 6NS 1 NTN S6= 9042.06
8200: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 7NS 6 NTS C9-1 10031.53
8200: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 8NS 3 HN S3= 14067.40
8200: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 9NS 3 NTE D6+1 6302.06
9201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 10NS 5 C xE SK-1 20066.86
9201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 11NS 2 SS D4= 11071.34
9201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 12NS 4 SE CK-1 5020.30
10202: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 13NS 4 DS CJ-2 20015.84
10202: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 14NS 4 CW S7= 13076.47
10202: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 15NS 1 SN CJ+4 20061.58
11203: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 16NS 4 SE S2+1 65043.99
11203: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 17NS 3 NTS DJ= 40090.00
11203: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 18NS 4 SN H5= 62046.43
 +/-
 WYNIK53.29
 MIEJSCE243