Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 11 września 2017

Wyniki z 51 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 211: E. Szczepański - I. Lachowicz, 14.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1202: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 22EW 4 SS D8-2 10048.12
1202: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 23EW 6 S xS HA= 16603.95
1202: J. Cydzik - A. Gocyła, 12.0, LB 24EW 4 D xW SA-3 5000.73
2203: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 25EW 7 NTE S8= 222085.22
2203: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 26EW 6 HN CQ= 143011.74
2203: Z. Korona - M. Nowak, 7.0, LB 27EW 3 NTE SA-3 1508.75
3204: L. Latocki - Z. Rzucidło, 10.0, LB 28EW 3 HS D3-2 20076.03
3204: L. Latocki - Z. Rzucidło, 10.0, LB 29EW 1 NTN H7-1 10046.03
3204: L. Latocki - Z. Rzucidło, 10.0, LB 30EW 6 NTS H10-1 5080.23
4205: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 31EW 5 CS D2-2 20074.57
4205: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 32EW 5 HE SK= 65086.45
4205: P. Dubowski - W. Dygas, 10.0, LB 33EW 3 CS DA+1 13040.86
5206: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 1EW 4 SS DA= 42037.13
5206: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 2EW 3 DE CQ+1 13058.21
5206: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 3EW 3 NTS SJ-1 5089.85
6207: K. Kapturkiewicz - Z. Telec, 8.0, LB 4EW 2 SE HK= 11062.02
6207: K. Kapturkiewicz - Z. Telec, 8.0, LB 5EW 3 NTE D10+2 46085.59
6207: K. Kapturkiewicz - Z. Telec, 8.0, LB 6EW 1 NTN S6= 9057.94
7208: S. Kubies - S. Zubrycki, 11.0, LB 7EW 6 HS C9-2 20087.54
7208: S. Kubies - S. Zubrycki, 11.0, LB 8EW 1 NT xE H6-1 10070.03
7208: S. Kubies - S. Zubrycki, 11.0, LB 9EW 2 SS SJ= 11034.71
8209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 10EW 4 SS HQ-1 10066.42
8209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 11EW 4 DW S2= 13083.73
8209: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 12EW 5 C xS D10= 7508.38
9199: J. Obuchowicz - P. Pietrażycki, 14.0, LB 13EW 4 D xS CJ-2 50094.87
9199: J. Obuchowicz - P. Pietrażycki, 14.0, LB 14EW 3 CW S7+1 13023.53
9199: J. Obuchowicz - P. Pietrażycki, 14.0, LB 15EW 3 SN CJ+1 17060.26
10200: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 16EW 4 SE SJ+2 68084.46
10200: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 17EW 4 HN SA-2 10082.65
10200: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 18EW 4 SS S6+1 65021.58
11201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 19EW 3 NTN H4-3 15096.33
11201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 20EW 4 HE DQ= 62076.78
11201: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 21EW 4 SN HQ+1 65080.64
 +/-
 WYNIK58.34
 MIEJSCE71